מצלמות אבטחה לבניין

מצלמות אבטחה לבניין מעניקות לכם שקט נפשי וסביבה בטוחה לדיירים מול פורצים וונדליזם, אלארם און ליין החברה המובילה בארץ, מוכרת ומתקינה מערכות מיגון ואבטחה בבניינים בפריסה ארצית.

עד לפני כמה שנים מצלמות האבטחה היו מותקנות במקומות ביטחוניים, בבתי יוקרה ובמגדלי מגורים יוקרתיים. בשנים האחרונות בעקבות החשיפה הגדולה למצלמות האבטחה ויתרונותיהן אנו רואים את המצלמות כמעט בכל פינה ברחוב, בכל עסק ובית, בעקבות ריבוי מקרי האלימות והוונדליזם יותר ויותר וועדי בניינים מחליטים לרשת במערכת מצלמות אבטחה לצרכי בטחון פיקוח הרתעה והשבחת הנכס.

שירות ואחריות

אחד הדברים החשובים שישי לוודא בעת בחירה החברה המבצעת התקנה של מצלמות אבטחה לניין הוא שירות ואחריות גם על הציוד וגם במקרה של תקלה. כל חברה שמכבדת את עצמה תעמיד לשירותכם טכנאי במקום עד 48 שעות מרגע הקריאה ותגבה מחיר סביר על השירות גם בתום תקופת האחריות.

היכן מומלץ להתקין את המצלמות לבניין?

שמדברים על מצלמת אבטחה לבניין, המקומות המומלצים ביותר להתקנת המצלמות הן בראש ובראשונה בכניסות וביציאות של הבניין למעקב אחר אורחים לא רצויים שמנסים להיכנס לתוך הבניין. הן אמנם לא מצלמות נסתרות, אבל בהחלט יעילות למניעת ונדליזם וכדומה. כמו כן מומלץ לשים מצלמות אבטחה בלובי הבניין למעקב אחר הניקיון וונדליזם.

מקום נוסף שנבחר לשים בו מצלמת אבטחה הוא חדר האשפה לוודא שהחדר תמיד נקי וששקית האשפה נזרקה לפח ולא הונחה בצד.מצלמות אבטחה בחדר הדיירים, על מנת לשמור על המבנה מוונדליזם ולשמור על ילדינו כאשר הם נמצאים בחדר ללא השגחה. מצלמת אבטחה שתצפה בתיבות הדואר, אנחנו רוצים להיות שקטים שאף אחד לא לקח לנו דבר מהתיבה. מצלמת אבטחה בחניה ובעיקר בחניון תת קרקעי, על מנת להרתיע גנבים ובמקרה של פריצה לתעד את הגנבים. מצלמת אבטחה בגינה, ליצירת הרתעה מפני טיפוסים לא רצויים שיסתובבו בקרבת ילדינו.

מדוע להתקין מצלמות אבטחה בבניין

  1. צפייה ותיעוד אחר המתרחש בבניין במקרים של וונדליזם מצד הדיירים ו/או אורחים לא רצויים.
  2. מעקב אחר אנשים לא מוכרים שנכנסים , לדוגמא: במידה והתרחשה פריצה באחת הדירות ניתן להתחקות אחר אנשים זרים שנכנסו לבניין באותה נקודת זמן.
  3. שמירה על התחזוקה והניקיון של הבניין, ברגע שישנן מצלמות אבטחה בבניין קיימת קודם כל הרתעה, כך שגם הדיירים וגם אורחים יחשבו פעמיים לפני שיגרמו נזק במזיד ו/או ילכלכו את השטחים המשותפים.
  4. הפחתה משמעותית בהוצאות הבניין, ברגע שניתן יהיה להצביע על דייר שגרם לנזק כלשהו בבניין יהיה אפשר לגבות ממנו את עלות התיקון וכך וועד הבית לא יישא בעלויות אלו. ​

בחירת מערכת הקלטה

לאחר שבחרנו את מיקום וכמות המצלמות נשארה לנו הבחירה של מערכת האבטחה. המלצתנו היא לא להתפשר על האיכות ולבחור רק באחד ממותגי מערכות האבטחה המובילים בשוק. את מערכת ההקלטה ניתן להתקין באחת הדירות או לפי המלצתנו, בארון תקשורת נעול עם חיבור לאינטרנט. ע"י כך לוועד הבית קיימת גישה להקלטות המערכת במידה ונגרם נזק כלשהו או במידה ומעוניינים לבדוק מקרה מסוים שקרה לדייר ספציפי. בהקלטות ניתן לצפות דרך הטלפון החכם והמחשב הביתי.

מצלמות לבניין
סגירת תפריט
השאירו פרטים ומיד נחזור:
דילוג לתוכן