טיפים לבחירת מצלמות אבטחה | 1700-553-556
המומחים למיגון
מכירה והתקנה של מצלמות אבטחה ומערכות
מיגון לבית ולעסק עם אחריות ושירות!

1-700-553-556 
מצלמות אבטחה אלארם און ליין

 טיפים לבחירת מצלמות אבטחה


בעידן בו אנו חיים ניתן לקרוא ולנסות להבין על כל מוצר או הטכנולוגיה ממנו בנוי אותו מוצר. רובנו נעצרים לאחר כמה מילים טכניות או כאשר האינפורמציה המוצגת בפנינו כלל אינה רלוונטית עבור מה שאנו צריכים. מכיוון שמערכת מצלמות אבטחה אינה מוצר מדף אלא מערכת שלמה הדורשת התקנה ותחזוקה שוטפת אנסה לעשות קצת סדר בדברים בעזרת 5 צעדים פשוטים לבחירת המערכת המתאימה לכל אחד.
 

8 כללים לבחירת מצלמות אבטחה

מערכת 16 מצלמות אבטחה

1. הגדרת הצורך המלא

הרבה פעמים אנו מחפשים במוצר שאנחנו קונים את הערך המוסף מעבר לפעולה הבסיסית שלשמה הוא נרכש. מצלמות אבטחה נועדו לצלם באופן שוטף כל פעילות שהתרחשה באיזור הצילום כדי שנוכל לשחזר סרטון וידאו במידה וקרה משהו שאינו צפוי כגון פריצה, נזק וכו'. לפני שבוחרים מערכת כדאי להבין על מה בדיוק אנו מנסים להגן. האם אנחנו צריכים לצלם אזורים פנימיים בבית או במשרד או שאנחנו צריכים גם מצלמות המתאימות לתנאי חוץ (שמש, גשם וכו'). יש להגדיר את אותם דברים בעלי הערך עליהם נרצה להגן. בעלי הערך הללו יכולים להשתנות מרכב, דרך ילדים ועד לפיקוח על גיל הזהב.
מומלץ לעשות סקירה של הבית או המשרד כדי להבין היכן אנו מעוניינים למגן ולהבין כמה ציוד אנו באמת צריכים.
אין צורך לצלם את כל הבית או המשרד כדי למגן בצורה מצויינת!
 
2.  בחירת המוצרים המתאימים

מצלמות לגינה או לחניית המשרד יהיו שונות ממצלמות האבטחה המותקנות בתנאי פנים. השוני מתבטא ביכולת לעמוד בתאני מזג האוויר או צילום בתנאי חושך מוחלט בעזרת אינפרא אדום.
מערכות הקלטה למצלמות אבטחה מוגדרות מראש לכמות מסויימת של מצלמות שניתן לצלם. מתחילים ב 4 מצלמות מתקדמים ל 8, קופצים ל 16 וכו'. ניתן כמובן לחבר פחות מצלמות למערכת הקלטה ובלתי ניתן לשדרג מערכת הקלטה קיימת. כלומר, אם אנו מכוונים ל 6 מצלמות אך התקציב מתאים כרגע ל 4 מצלמות אבטחה, כדאי לרכוש מערכת הקלטה ל 8 ערוצים כדי למנוע רכישה כפולה בעתיד.

3.  טכנולוגיה
 
החלק המאיים :) 
כדאי תמיד לבחור מערת הקלטה בעלת הרזולוציה הגבוהה ביותר ומצלמות בעלות כמות הפיקסלים הגבוהה ביותר. למרות שנתונים אלו אינם מחייבים שנקבל את המערכת בעלת התמונה היפה ביותר נדע כי נקבל את המוצר המתקדם ביותר.
תרשים\תמונה של הרזולוציות
 
4.  צפייה מרחוק

מערכות ההקלטה של היום יכולות להקליט באיכות מסויימת ולשדר לטלפון החכם שלנו וידאו חי באיכות נמוכה יותר כדי לשמור על רציפות התמונה. למרות שניתן להשתמש בכתובת IP מתשנה כמו כל חיבור אינטרנט ביתי מומלץ לרכוש מספקית האינטרנט שלנו כתובת IP קבועה עבור כדי למנוע בעיות בבקשה לצפייה במצלמות האבטחה מהנופש בו אנו נמצאים כרגע.
חובה כתובת IP קבועה

5.  ידידותיות למשתמש

אתם המשתמשים במערכת ולכן חשוב מאוד שניתן יהיה לגשת באופן ידידותי ביותר מהמחשב במשרד, הטלפון החכם או הטאבלט שלנו מכל מקום ולצפות בצורה ידידותית בשפה שלנו במערכת. דגש רב יש לשים על גיבוי או "הוצאת" הוידאו מהמערכת שלנו. גיבוי זה צריך להיות קל, נח ומהיר. כדאי לבחור מערכת המאפשרת גיבוי בכמה אופנים כדי להקל עלינו בתהליך זה. ניתן לגבות לדיסק USB, תוכנה יעודית דפדפן וכו.
 
שירותי החברה      
 
צרו איתנו קשר:
טלפון: 1-700-553-556
כתובת: אפריים קישון 12

אינסטגרם

טויטר

גוגל פלוס

פייסבוק

  הזכויות שמורות לאלארם און ליין