מצלמות אבטחה לחניה - המומחים למיגון
המומחים למיגון
מכירה והתקנה של מצלמות אבטחה ומערכות
מיגון לבית ולעסק עם אחריות ושירות!

1-700-553-556 
מצלמות אבטחה אלארם און ליין
מבצעי החודש
 
מצלמת כיפה 179 ש
מצלמת כיפה 24 לדים 2MP
רק 179 ש"ח בלבד
 
מערכת מצלמות אבטחה 1650 ש
מערכת מצלמות אבטחה
רק 1490 ש"ח בלבד
 
מערכת אינטרקום לבית 1490ש
 מערכת אינטרקום עם מצלמה
רק 1490 ש"ח בלבד
 
אלארם בפייסבוק
 

 מצלמות אבטחה לחניה


כיום יותר ויותר בניינים משותפים נבנים לצד חניון מקורה - עילי או תחתי. אי לכך לא מעט דיירים אשר מבקשים לצאת בבוקר לעבודה או לחלופין לא מעט דיירים אשר מבקשים להחנות את רכבם בשעת לילה מאוחרת עשויים לחוש מאוימים, וזאת כי לא פעם מדובר בחניון סגור, מבודד ואף יחסית חשוך. אי לכך בין אם מדובר בחניון ציבורי ובין אם מדובר בחניון פרטי של בניין מגורים או בית עסק - טוב לחוש בטוחים, טוב ליהנות מכלי הרתעה יעיל וטוב לחוש שישנו פיקוח צמוד, ולו באמצעות התקנת מצלמות אבטחה לחניה.

 

לא מפקירים את הרכוש בחניון

מצלמות אבטחה לחניון מהווים פרמטר מאוד חשוב על מנת ליצור תחושת ביטחון - אם כאשר המצלמה מותקנת באופן חשוף ואם כאשר מבקשים לבחון מי אחראי על הסבת הנזק לרכוש. כיוון שלרוב חניונים מהווים מקומות מבודדים וחשוכים, ניתן למצוא שהם מהווים מוקד אידאלי עבור ונדליזם או גניבה של רכבים. אי לכך בין אם מבקשים להעמיד במקום את  מי שהשחית את הרכב ובין אם מבקשים לסייע למשטרה לתפוס את גנב הרכב - הרי שטוב להשקיע מעט ולהרוויח יתרון מאוד משמעותי.
 
פורץ
הגנה משלימה

לאחר שבוחרים את סוג המצלמה האידאלי ביותר עבור החניון ולאחר שבוחרים את הכמות הרצויה לצד מיקומי ההתקנה האידאליים ביותר, גם מומלץ לוודא שהמצלמה מחוברת למוקד ביטחון, וזאת על מנת לדעת שברגע האמת יהיה מי שיגיב בזמן הקצר ביותר, וזאת כי להבדיל מהבית, חניונים אינם מקומות בהם שוהים הרבה ועל כן מראש כלל השליטה על הנעשה בהם מופחתת.

מצלמים בחושך

כידוע חניונים מהווים מקומות יחסית חשוכים וגדולים, ועל כן חשוב ביותר שמצלמת האבטחה תהיה מסוגלת להפיק תמונות ברורות גם בחושך, תהיה מסוגלת להתפרס על מרחבים כמה שיותר גדולים וכדומה. אי לכך, רגע לפני רכישה יש לוודא שהמקום ממנו רוכשים יודע לא רק למכור ולהתקין, אלא בין היתר גם מחזיק בהבנה משמעותית בתחום, הבנה אשר מסייעת ללקוח להבין מה הכי נכון עבורו, היכן ראוי למקם, כמה מצלמות רצויות ואף כיצד ניתן לחסוך בהוצאות ולתפעל בקלות ובאופן שוטף.
שירותי החברה      
 
צרו איתנו קשר:
טלפון: 1-700-553-556
כתובת: אפריים קישון 12

אינסטגרם

טויטר

גוגל פלוס

פייסבוק

  הזכויות שמורות לאלארם און ליין