מצלמות IP - המומחים למיגון מצלמות אבטחה לבית ולעסק

מצלמות IP

תחום מצלמות האבטחה, מתחלק לשתי טכנולוגיות. מצלמות אבטחה IP או מצלמות אבטחה אנלוגיות. לכל אחת מהטכנולוגיות יש את היתרונות והחסרונות

ההבדל העיקרי בין מצלמות אבטחה IP למצלמות אנלוגיות:

מצלמות אנלוגיות מעבירות את אות הוידיאו, בצורה אנלוגית (אותות חשמליים) על גבי כבל אנלוגי לדוגמא RG59. האות מגיע על גבי הכבל אל מכשיר ההקלטה(DVR) שמבצע המרה לאות דיגטלי מה שפוגע באיכות התמונה.כל מצלמה צריכה להיות מחוברת, באמצעות כבל וידיאו ומתח ישירות אל ה-DVR).

מצלמות IP מתחברות באמצעות כבל רשת כגון CAT5,CAT6,CAT7, שהינו כבל איכותי יותר לעומת הכבל האנלוגי, מה שמאפשר לנו לקבל תמונה איכותית יותר ללא הפרעות וריצודים במהלך הזמן כפי שקורה בכבל האנלוגי.ניתן לחבר כמה מצלמות מרוחקות לסוייץ או לנקודות רשת, ולהעביר את כל המצלמות באמצעות כבל אחד בלבד.כל זה בניגוד למערכות האנלוגיות שדורשות 2 כבלים וידיאו ומתח לכל מצלמה.

dahua ip מצלמות


צריכים מצלמות אבטחה IP? קבלו מאיתנו הצעה משתלמת במיוחד
מלאו פרטים או לחצו לצ'ט וואטסאפ:

וואצאפ
 

יתרונות מצלמות IP לעומת מצלמות אנלוגיות:

  1. אם נשווה תפוחים בתפוחים, לדוגמא נקח מצלמת IP של חברת המותג DAHUA באיכות 2 מגה פיקסל ונשווה למצלמה אנלוגית DAHUA HDCVI ברזולוציה של 2 מגה פיקסל. נקבל תמונה איכותית פי כמה ממצלמת ה-IP לעומת המצלמה האנלוגית.
  2. חסכון בכמות תשתית הכבלים, ניתן לשלב גם מצלמות אלחוטיות למקומות עם בעיית גישה לפריסת תשתית כבלים.
  3. במצלמות IP בשילוב כבל רשת, אין הפרעות בתמונה וריצודים לעומת הכבל האנלוגי שהינו פחות איכותי ורגיש יותר להפרעות.
  4. מצלמות IP יכולות להיות מופעלות באמצעות POE המעביר את המתח על גבי אותו הכבל, בניגוד למצלמות אבטחה אנלוגיות הדורשות לכל מצלמה ספק מתח, ושני כבלים וידיאו ומתח.
  5. ניתן לנהל בקלות באמצעות שליטה מרחוק לכל מצלמה בנפרד, מפשט באופן משמעותי ומאיץ את פתרון הבעיה.בעוד מצלמות אנלוגיות דורשות ביקור טכנאי במקום, ובדיקה פיזית לכל מצלמה.
  6. מצלמות האבטחה IP מגיעות עם חריץ לכרטיס זכרון נוסף, המאפשר גיבוי נוסף מעבר לגיבוי בדיסק קשיח שבמערכת ההקלטה.
  7. במצלמות ה-IP ישנן המון תכונות נוספות הכוללות ניתוח וידיאו ואנליטיקה מובנית כגון:השארת חפץ, חציית קו, ספירת אנשים ומכוניות, זיהוי לוחיות רישוי ועוד.

לסיכום

יש המון יתרונות למצלמות האבטחה IP לעומת העולם הישן של המצלמות האנלוגיות בחלקן העיקרי נגענו במאמר זה.

שיקול חשוב שיש לקחת לפני שמגיעים להחלטה במה לבחור מצלמות IP או אנלוגי, הוא מה התקציב, מצלמות אבטחה IP עדיין יקרות יותר לעומת המצלמות האנלוגיות, אך בשנים האחרונות הפערים מצטמצמים, נראה שיצרני המצלמות האנלוגיות הגיעו לשיא הטכנולוגיה ולא יכולות להתקדם מעבר. מצלמות ה-IP הן המצלמות שישארו בשוק עוד שנים רבות, יש המון יצרנים גדולים בעולם שכבר הפסיקו לייצר מצלמות אנלוגיות, ומייצרות אך ורק מצלמות IP. אמנם ישנו פתגם שאומר הנבואה ניתנה לשוטים אבל כפי שזה נראה כרגע בשנים הקרובות תחום מצלמות ה-IP ילך ויתפוס עוד תאוצה

אם אתם בונים בית או מקימים עסק חדש ההמלצה שלנו רק מצלמות IP הן הדור החדש, כפי שלא תרצף את הבית או תזמין מטבח מקטלוג של שנות ה-80 כך ההמלצה שלנו היא בחירת החדיש והמודרני ביותר מצלמות IP!

  מצלמות מערכות אזעקה אלארם און ליין

טלפון: 1-700-553-556 
כתובת: אפריים קישון 12 באר יעקב
דוא"ל: sales@alarmonline.co.il
כל הזכיות שמורות לאלארם
 
מצלמות אבטחה

פייסבוק