מצלמות במעגל סגור - אלארם און ליין
המומחים למיגון
מכירה והתקנה של מצלמות אבטחה ומערכות
מיגון לבית ולעסק עם אחריות ושירות!

1-700-553-556 
מצלמות אבטחה אלארם און ליין

 מצלמות במעגל סגור


מהן מצלמות במעגל סגור? למי הן מיועדות וכיצד לבחור אותן? כל מה שבאמת צריך לדעת על מצלמות במעגל סגור בכתבה שלפניכם.

מצלמות במעגל סגור הידועות גם בשם: טלוויזיה במעגל סגור (CCTV) הן למעשה מצלמות אבטחה המצלמות ומקליטות את המתרחש בנקודה בה הן מותקנות, כאשר שידורן מועבר בזמן אמת באמצעות מנגנון ההקלטה למספר מצומצם של נקודות צפייה במעגל סגור.  הצפייה בתוצרי הצילום של המצלמות במעגל סגור מתבצעת כיום באמצעות מסך טלוויזיה, צגי מחשב, טבלטים וטלפונים חכמים עם גישה לרשת האינטרנט.
 

מצלמות במעגל סגור - מי צריך?


מצלמות אבטחה במעגל סגור מיועדות לכל אחד ואחת מכם המעוניין להבטיח לעצמו את הפתרון האופטימאלי ביותר לצרכי מיגון ואבטחת ביתו או בית העסק הנמצא בבעלותו. מצלמות אבטחה במעגל סגור מיועדות לצרכי צילום ומעקב של המתרחש בנקודה בה הן מותקנות בכל רגע נתון ובזמן אמת, כאשר איכות הצילום המוצגת בנקודת הצפייה במעגל סגור הינה ברמה הגבוהה ביותר. כיום, רוב דגמי מצלמות האבטחה המוצעות לציבור הרחב הן מצלמות המיועדות לצרכי צפייה בחומרי הצילום וההקלטה במעגל סגור.
 
ליעוץ, הצעת מחיר או כל שאלה מלאו את
הטופס הבא ותענו בהקדם!מבצע מצלמות במעגל סגור

  מדגם ahd provision האיכותית 
במחיר מיוחד לחג:
2,200 ש"ח כולל התקנה!
ועד סוף החודש בלבד
1-700-553-556
מצלמות במעגל סגור


ממה מורכבת המערכת?


המערכת מורכבת ממצלמות אבטחה כיפה או צינור בדרך כלל שמצלמות ומשדרות את הצילום, מכשיר הקלטה (DVR) שמקליט את הצילום ושמור את ההקלטות בדיסק הקשיח הנמצא בפנים, ניתן לחבר מסך טלויזיה / מחשב אל מכשיר ההקלטה ולצפות בזמן אמת בצילום או לחילופין להיכנס לכל השיחזורים של הימים שצולמו,
 

כיצד לבחור מערכת מצלמות במעגל סגור?


בחירתה של מצלמת אבטחה במעגל סגור חייבת להתבצע בהתאם לצרכי המיגון והאבטחה הרצויים לכם, ולצורך כך מומלץ לבדוק מראש מהו גודל השטח הנדרש לכם לצורכי צילום והקלטת המתרחש בו (ככל שגודל השטח הינו רחב יותר כך תדרשו להתקין מספר מצלמות לכיסוי מלא ואופטימאלי של החלל). כמו כן, תדרשו להחליט האם נחוצה לכם מצלמת אבטחה עם מערכת קולית המאפשרת לכם צילום תמונה מלווה בקול או שמספיקה לכם תמונת שידור בלבד.

איכות המצלמות ומכשיר ההקלטה משפיעים לא רק על איכות הצילום אלא גם על אורך החיים של המוצר לכן ההמלצה תמיד היא לרכוש מוצרים מיצרן מוכר שאיכות מוצריו מוכחת כמו בכל מוצרי החשמל הרגילים שאנו רוכשים, 

בתחום מצלמות האבטחה היצרנים המובלים והבטוחים לרכישה הם: טכנולוגיית HDCVI של היצרן  DAHUA, מותג נוסף הוא: AHD PROVISION
 

בחירת איכות ההקלטה


התמונה המעברת ע"י מצלמות האבטחה מורכבת ממגה פיקסל (MP), ככול שכמות הפיקסלים בתמונה גדולה יותר כך תתקבל תמונה איכותית יותר, הטכנולוגיות הקיימות בשוק האנלוגי הם 1.3MP, 2MP ו- 4MP (שכרגע קיים רק בטגנולוגיית HDCVI)

לפני רכישתן של מצלמות במעגל סגור אנו ממליצים לכם להיוועץ עם אנשי מקצוע בתחום המיגון והאבטחה, וזאת לצרכי קבלת ייעוץ מקצועי בכל הנוגע לצרכי הצילום וההקלטה במקום בו תרצו להתקין את מערכות הצילום במעגל סגור.
 
שירותי החברה      
 
צרו איתנו קשר:
טלפון: 1-700-553-556
כתובת: אפריים קישון 12

אינסטגרם

טויטר

גוגל פלוס

פייסבוק

  הזכויות שמורות לאלארם און ליין