אלארם און ליין, Alarm Online - מצלמות אבטחה לגני ילדים
המומחים למיגון
מכירה והתקנה של מצלמות אבטחה ומערכות
מיגון לבית ולעסק עם אחריות ושירות!

1-700-553-556 
מצלמות אבטחה אלארם און ליין
מבצעי החודש
 
מצלמת כיפה 179 ש
מצלמת כיפה 24 לדים 2MP
רק 179 ש"ח בלבד
 
מערכת מצלמות אבטחה 1650 ש
מערכת מצלמות אבטחה
רק 1490 ש"ח בלבד
 
מערכת אינטרקום לבית 1490ש
 מערכת אינטרקום עם מצלמה
רק 1490 ש"ח בלבד
 
אלארם בפייסבוק
 

 מצלמות אבטחה לגני ילדים

בעזרתן של מצלמות אבטחה מתקדמות תוכלו לעקוב אחר המתרחש בגן הילדים שלכם באופן קפדני ולדעת בבירור מה מתרחש בכל רגע ורגע. ישנן לא מעט סיבות שאמורות לגרום לכם לבחור בהתקנה של מצלמות אבטחה איכותיות בגן הילדים שלכם, וביניהן ניתן למנות יחסים לא תקינים בין הגננת לילדים או פשוט כניסה של אנשים זרים שלא אמורה להימצאות בתוך גן הילדים.

בחירת מצלמות אבטחה

בכדי שהמעקב אחר המתרחש בגן יבוצע על הצד הטוב ביותר, אנו נמליץ בחום לבחור במצלמות אבטחה שמסוגלות לתעד את המתרחש באיכות גבוהה למדי, כך שתהיה אפשרות לזהות כל בן אדם בבירור מקסימאלי. בעת הצורך, אם יקרה משהו בגן שלכם ותצטרכו לזהות את האנשים שמעורבים במקרה, מצלמה עם איכות צילום גבוהה עשויה לפתור לכם לא מעט בעיות וכאבי ראש.
בעבר מצלמות האבטחה בדרך כלל היו מאופיינות באיכות צילום נמוכה למדי, אך כיום, עם ההשתפרות הטכנולוגית הבלתי פוסקת, אפשר להבחין במצב מעניין לפיו מרבית המצלמות שנמכרות כיום יהיו באיכות צילום גבוהה מאוד, ואין זה משנה אם אתם מסוגלים להשקיע סכומי כסף נכבדים או שמא אתם פשוט רוצים ללכת על רכישה של מצלמות אבטחה פשוטות.

גן הילדים – בטחון לפני הכל

במידה וחשוב לכם שגן הילדים שלכם יהיה מקום מוגן ובטוח שאף הורה לא יפחד לשלוח את הילד שלו אליו, תצטרכו לוודא שאתם מקפידים על כל אמצעי בטיחות אשר ניתן להעלות על הדעת, ובין היתר גם התקנה של מצלמות אבטחה. להתקין מצלמות אבטחה זה דבר פשוט לחלוטין, אך תזכרו שאם אתם לא יודעים כיצד לעשות זאת אתם מוזמנים פשוט לפנות אלינו ואנו כבר נדאג לעזור לכם.
זה לא תמיד קל להבין איזה סוג של מצלמות אבטחה מתאימות בדיוק לצרכים של גן הילדים שלכם, ולעתים ייעוץ קצר עם אנשים שמבינים בתחום יותר מכם עשוי לעזור לכם מאוד בקבלת ההחלטות הטובות ביותר. במידה ואתם רוצים ללכת על בטוח, פשוט תיצרו עימנו קשר ואנו נשמח לעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר בעבורכם ובעבור גן הילדים שלכם.
שינוי קטן בנהלי הבטיחות בגן הילדים שלכם והתקנה של מצלמות אבטחה זה דבר עשוי להרתיע אנשים מפני פעילות זדונית ובעייתית, כך שאם אתם רוצים למנוע מקרים מעין אלו מראש, אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא פשוט להתקין מצלמות אבטחה שיוכלו לתעד כראוי את המתרחש.
שירותי החברה      
 
צרו איתנו קשר:
טלפון: 1-700-553-556
כתובת: אפריים קישון 12

אינסטגרם

טויטר

גוגל פלוס

פייסבוק

  הזכויות שמורות לאלארם און ליין