מצלמות אבטחה לבית פרטי - המומחים למיגון מצלמות אבטחה ללא פשרות
דף הבית >> מערכת מצלמות >> מצלמות אבטחה לבית פרטי

מצלמות אבטחה לבית פרטי

כל אחד מאיתנו רוצה לשמור על ביטחון משפחתו וביטחון רכושו; במציאות שבה אנו חיים בהחלט ישנו צורך באמצעי אבטחה על מנת לשמור על ביתנו. לא חסרים מקרים של פריצות לבתים פרטיים בזמן שאו לא נמצאים בבית ואפילו מקרים של פריצות המתקיימות כאשר בני הבית נוכחים בבית, אירועים העלולים להסתיים בתקיפות אלימות. זוהי בהחלט סיבה טובה מדוע להתקין מצלמות אבטחה לבית פרטי. בתים פרטיים הם בהחלט יעד אהוב על פורצים, אך מצלמות האבטחה אינן עושות חיים קלים לפורצים.

דבר ראשון הרתעה

כאשר גנב מעוניין לפרוץ לבית פרטי הוא מתצפת על הבית. אם ישנן מצלמות זוהי בעיה עבורו. ראשית כל המצלמה תתעד את מעשיו ותסייע למשטרה לתפוס את הגנב. אך מעבר לזה המצלמה משדרת לגנב מסר ברור - בבית זה ישנם אנשים אשר לוקחים את ביטחונם ברצינות; יש לצפות גם לאמצעי מיגון אחרים ולכן מוטב לפרוץ לבות אחר. מצלמות אבטחה לבית פרטי מאפשרות לצלם ולתעד את כל מה שקורה בבית ובחצר ובכך לתרום לביטחון האישי שלכם.

כיצד זה עובד

מצלמת כיפה

כאשר מעוניינים במצלמות אבטחה לבית פרטי יש צורך במספר מצלמות אשר יכסו את כל הכניסות האפשרויות לבית ואת הנקודות החשובות. מתקיני מצלמות יכולים לייעץ לכם היכן כדאי להתקין את המצלמות על מנת לתת מענה טוב לכל הסיכונים. מכיוון שריבוי מצלמות עלול לביות דבר יקר, ניתן לשלב מצלמות דמה לצד מצלמות אמתיות. את המצלמות מחברים למכשיר הקלטה DVR, זהו מכשיר המקבל את הווידאו מכל המצלמות ושומר אותו. כאשר אתם רוצים לראות מה קרה בזמן שלא הייתם אתם יכולים לחפש בסרטי הווידאו השמורים במכשיר. ישנם גם מכשירים ואפילו המצלמות עצמן, אליהן ניתן להתחבר מרוק באמצעות האינטרנט. פשוט יש להתקין את האפליקציה המתאימה במחשב או בסלולר ולצפות בסרטי הווידאו. פתרון של מצלמות המחוברות למכשיר הקלטה הוא יחסית יקר אך בהחלט נותן פתרון מקיף ותמורה טובה בעד כספכם. מי שרוצה רק מצלמה אחת או שתיים יכול להשתמש במצלמות השומרות את סרטי הווידאו באופן מקומי על כרטיס מיני SD או בענן. בשוק קיימות מצלמות איכותיות מאוד מסוג זה. ניתן להתחבר אליהן מכל מקום ולראות מה קורה בבית כאשר אתם לא נמצאים, לא רק לראות אפילו לשמוע. רבות מהמצלמות ניתנות גם לשליטה מרחוק, אתם יכולים להזיז אותן ימינה ושמאלה על מנת לראות הכל, וכל זה באמצעות אפליקציה בטלפון הנייד.

מצלמות אבטחה לבית פרטי גם כוללות פונקציות מתקדמות להגברת הביטחון. אחת הפונקציות אשר באמת יכולה לתת לכם התרעה אמתית במקרה של פריצה לבית היא חיישני התנועה. המצלמה יכולה לזהות תנועה בבית ולשלוח לכם הודעה בזמן אמת. אם יצאתם מהבית ומישהו ניצל את ההזדמנות לפרוץ, המצלמה תזהה תנועה בבית ותשלח לכם הודעה. אתם תוכלו מייד להתחבר ולראות מה קורה בבית. גם אם הפורץ ישבור את המצלמה, ההודעה כבר נשלחה אליכם ואתם יכולים להזעיק עזרה.

בעבר המצלמות לא יכלו לצלם בחושך וגנבים לא חששו ממצלמות אבטחה בלילה. אך היום מרבית המצלמות מצוידות ביכולת ראיית לילה המספקת לכם תמונה וסרטי ווידאו באיכות גבוהה גם בחשכה. אמצעים טכנולוגיים אלו יכולים לתרום רבות לביטחון שלכם והם פשוט חובה בכל בית.

מחירי המצלמות היום הם ממש מגוחכים. אם בעבר רק בנקים וחברות ענק יכולו להרשות לעצמם שימוש במצלמות אבטחה, היום הטכנולוגיה זמינה לכולם. אם ביטחונכם חשוב לכם, התקינו מצלמות אבטחה


קבלו הצעה משתלמת במיוחד להתקנת מצלמות בבית פרטי
מלאו פרטים או לחצו לצ'ט וואטסאפ:

וואטסאפ
 


המומחים למיגון - אתכם ברגעים החשובים

טלפון: 1-700-553-556 / כתובת: אפריים קישון 12 באר יעקב / לחצו לשליחת דוא"ל

פייסבוק