אלארם און ליין, Alarm Online - מצלמות אבטחה להתקנה עצמית
המומחים למיגון
מכירה והתקנה של מצלמות אבטחה ומערכות
מיגון לבית ולעסק עם אחריות ושירות!

1-700-553-556 
מצלמות אבטחה אלארם און ליין
מבצעי החודש
 
מצלמת כיפה 179 ש
מצלמת כיפה 24 לדים 2MP
רק 179 ש"ח בלבד
 
מערכת מצלמות אבטחה 1650 ש
מערכת מצלמות אבטחה
רק 1490 ש"ח בלבד
 
מערכת אינטרקום לבית 1490ש
 מערכת אינטרקום עם מצלמה
רק 1490 ש"ח בלבד
 
אלארם בפייסבוק
 

 מצלמות אבטחה להתקנה עצמית

מצלמות אבטחה מספקות לנו הגנה בשטח הפרטי שלנו, בעזרת המצלמות ניתן לחוש בטחון וכיום מצלמות אבטחה אינן נחשבות כמותרות אלא כאמצעי הגנה לכל דבר. במשך השנים מצלמות האבטחה השתדרגו בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, כך כל אחד שרוצה להתקין מצלמות אבטחה אם זה בבית הפרטי שלו או במשרד יוכל לעשות כן ולרכוש מצלמת אבטחה בהתאמה לצרכיו האישיים.
 
כפי שהוזכר הטכנולוגיה רק מתקדמת ומשתפרת עם השנים וכיום ניתן למצוא מצלמות אבטחה להתקנה עצמית, דבר שיכול מאד לחסוך הן בהוצאות והן בהתקנתן. מדובר על התקנה פשוטה.
 

מצלמות אבטחה לעסק ולבית- מה ההבדל?

 
במקרים של התקנת מצלמות אבטחה לבית העסק צריכות להיות שתי מטרות עיקריות כדי להתאים את מצלמת האבטחה הנכונה, ראשונה צריכה להיות הרתעה- מצלמת אבטחה בבית עסק היא בעצם כלב השמירה שעובד 24/7 מצלמה כזו היא מרתיעה מפני גניבות , פריצות ונזק לעסק. מטרה שנייה שמצלמת האבטחה עושה היא מתעדת כל הזמן את הנעשה במקום. מיקום המצלמות הללו בבית עסק נמצאות במקום בולט על מנת להרתיע.
גם פה יש מגוון של מצלמות אם אתם רוצים שבית העסק אכן יתעד ויצלם בכל שעות היממה כלומר גם בשעות הערב והלילה חשוב להציב מצלמה של ראיית לילה כדי שהצילום יהיה ברור.

 
מצלמות אבטחה לבית הפרטי הרבה יותר קלה להתקנה משום שניתן לחבר את המצלמה לרשת האינטרנט ובכך לחסוך עלות התקנה שהיום נאמדת על מאות שקלים. בהתקנה כזו יש לקחת בחשבון מספר מקומות שכדאי להתקין שם מצלמות אבטחה אם זה מתחת לחלונות , על הגג, ועוד- זה כאשר מדובר במצלמות אבטחה מחוץ לבית. ומה בנוגע למצלמות אבטחה בתוך הבית? כאן מומלץ להתקין מצלמה שברגע שקורה משהו אז תהיה אפשרות לעקוב אחר הנעשה בלייב.
 
מצלמות אלו ניתן להזיז אותם ממקום למקום, כך שהם קלות ויעילות כאחד.
 

מה העלות של מצלמות אבטחה ?

 
תחילה יש לציין כי מומלץ לרכוש מצלמות אבטחה בחברה מקצועית המתמחה בתחום, כך בכל תקלה, בעיה או שאלה תהיה אפשרות לקבל מענה מיידי וגם פתרון. דבר נוסף עלות מצלמות האבטחה כיום נעה בין מאות לאלפי שקלים זאת בהתחשב במספר פרמטרים כמו : פונקציות של המצלמה, האם מדובר בכמה מצלמות, כמה ערוצי הקלטה יש ועוד.
 
רכישת מצלמה במקום מוכר ואמין , היא ההוכחה לאיכות. ולכן אל תתפשרו על ההגנה על הבית, העסק שלכם. רכשו מוצר איכותי עם אחראיות. לא רק זה! רכישה בחברה המתמחה בתחום מצלמות אבטחה תדע להמליץ לכם על מצלמה מתאימה בדיוק למה שאתם מחפשים ולצורך העיקרי. גם כאשר מדובר בהתקנה עצמית עדיין יש לכם את השירות של החברה וגם במקרה שיש בעיה או אי וודאות בנושא תמיד תוכלו להיעזר בשירות החברה.
שירותי החברה      
 
צרו איתנו קשר:
טלפון: 1-700-553-556
כתובת: אפריים קישון 12

אינסטגרם

טויטר

גוגל פלוס

פייסבוק

  הזכויות שמורות לאלארם און ליין