מצלמות אבטחה לחניון

כיום יותר ויותר בניינים משותפים נבנים לצד חניון מקורה – עילי או תחתי. אי לכך לא מעט דיירים אשר מבקשים לצאת בבוקר לעבודה או לחלופין לא מעט דיירים אשר מבקשים להחנות את רכבם בשעת לילה מאוחרת עשויים לחוש מאוימים, וזאת כי לא פעם מדובר בחניון סגור, מבודד ואף יחסית חשוך. אי לכך בין אם מדובר בחניון ציבורי ובין אם מדובר בחניון פרטי של בניין מגורים או בית עסק – טוב לחוש בטוחים, טוב ליהנות מכלי הרתעה יעיל וטוב לחוש שישנו פיקוח צמוד, ולו באמצעות התקנת מצלמות אבטחה לחניה.

מצלמות אבטחה לחניה וחניון

לא מפקירים את הרכוש בחניון

מצלמות אבטחה לחניון מהווים פרמטר מאוד חשוב על מנת ליצור תחושת ביטחון – אם כאשר המצלמה מותקנת באופן חשוף ואם כאשר מבקשים לבחון מי אחראי על הסבת הנזק לרכוש. כיוון שלרוב חניונים מהווים מקומות מבודדים וחשוכים, ניתן למצוא שהם מהווים מוקד אידאלי עבור ונדליזם או גניבה של רכבים. אי לכך בין אם מבקשים להעמיד במקום את מי שהשחית את הרכב ובין אם מבקשים לסייע למשטרה לתפוס את גנב הרכב – הרי שטוב להשקיע מעט ולהרוויח יתרון מאוד משמעותי.

הגנה משלימה

לאחר שבוחרים את סוג המצלמה האידאלי ביותר עבור החניון ולאחר שבוחרים את הכמות הרצויה לצד מיקומי ההתקנה האידאליים ביותר, גם מומלץ לוודא שהמצלמה מחוברת למוקד ביטחון, וזאת על מנת לדעת שברגע האמת יהיה מי שיגיב בזמן הקצר ביותר, וזאת כי להבדיל מהבית, חניונים אינם מקומות בהם שוהים הרבה ועל כן מראש כלל השליטה על הנעשה בהם מופחתת.

מצלמים בחושך

כידוע חניונים מהווים מקומות יחסית חשוכים וגדולים, ועל כן חשוב ביותר שמצלמת האבטחה תהיה מסוגלת להפיק תמונות ברורות גם בחושך, תהיה מסוגלת להתפרס על מרחבים כמה שיותר גדולים וכדומה. אי לכך, רגע לפני רכישה יש לוודא שהמקום ממנו רוכשים יודע לא רק למכור ולהתקין, אלא בין היתר גם מחזיק בהבנה משמעותית בתחום, הבנה אשר מסייעת ללקוח להבין מה הכי נכון עבורו, היכן ראוי למקם, כמה מצלמות רצויות ואף כיצד ניתן לחסוך בהוצאות ולתפעל בקלות ובאופן שוטף.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות