מצלמות אבטחה לבית – איך לבחור וממה להיזהר

מחפשים להתקין מצלמות אבטחה בבית? לא יודעים באיזה מערכת לבחור? כל התשובות בפנים!

אז מה בעצם הדרישות שלנו ממצלמות האבטחה? שנקבל תמונה חדה וברורה, שהמערכת תהיה קלה לשימוש, שהיו מינימום תקלות ואם אפשר גם שהמחיר יהיה נוח. לא בקשות מוגזמות מסכימים? מצוין.

איפה מתחילות הבעיות? כשאנו רואים פרסומים של מתקינים וחברות במחירים נמוכים במיוחד ואף מפתים עם רזולוציות נוצצות כמו 4K ללא זכר לשם המותג (היצרן), כאן צריך להתחיל לחשוד, ואתם עלולים למצוא את עצמכם מקבלים ציוד שהמתקין בחר עבורכם עם אינטרס ברור למכור ציוד זול שיושב אצלו במחסנים על פני ציוד איכותי ואמין.

אילו מצלמות אבטחה לבית מומלצות לרכישה?

ובכן תחילה חשוב לנו לציין בכנות שאין לנו שום מניות בחברות שאנו הולכים להציג כאן, אנחנו לא שותפים ולא משוחדים, כל המידע הזה חשוף ונמצא לשירותכם באתרי החברות השונים וברחבי האינטרנט, תבדקו אותנו.

חברות כגון: DAHUA, PROVISION, HIKVISION אלו החברות שאנו משווקים בארץ ומאמינים בהם והסיבה לכך היא מאוד פשוטה: חברות אלו גדולות ואמינות עם טכנולוגיה מתקדמת, מערכות ההפעלה קלות לשימוש, עובדות מצוין עם אפליקציה ייעודית וממשיכות להתפתח עם הזמן.

חברת DAHUA לדוגמה היא אחת החברות הגדולות בעולם ובין היחידות שנותנים שנתיים אחריות על הציוד, רק שתבינו, החברה הזו כל כך אמינה ובטוחה במערכת שלה שאין סיבה שאנחנו ואתם לא ניתן את האמון בה.

מוניטור מצלמות אבטחה בבית

היכן מומלץ להתקין ולקנות מערכת מצלמות אבטחה לבית?

הגענו לחלק המעניין וכאן תרשו לנו להציע את עצמנו כנותני שירות, חברת אלארם און ליין קיימת כבר מעל עשור ונמצאת בניהולו של אבי אהרון מנכ"ל ובעלים "את אלארם הקמתי לאחר שבתחילת דרכי עבדתי בחברות אבטחה שונות והרגשתי שאני מסוגל להביא תודעת שירות גבוה ויחס אישי הישר ללקוח הקצה".

להבדיל ממוצרים רבים שאנו רוכשים, למצלמות אבטחה תמיד יש צורך לשירות ותמיכה, בייחוד בבתים פרטיים שבהם השימוש במערכת הוא לעתים רחוקות כאשר "קורה משהו" ואז שוכחים את אופן התפעול והשיחור של ההקלטות, וכאן הייחודיות שלנו היא זו שעושה את ההבדל בקשר האישי, ובחמימות שאנו יוצרים ומשמרים לאורך הזמן.

בטחון מעל הכל

הצורך בתחושת ביטחון הנו צורך בסיסי אשר מוטבע בנו באופן שאינו ניתן לשינוי. כמו כן מי שער למציאות, מסכים שאכן יש לא מעט סיבות בגינן יש לחשוש לשלום הנפש והרכוש – בין אם גרים בעיר הומה ובין אם גרים בישוב מבודד. אי לכך אין להסיק שיש סיבה לחיות בפחד, אך כן ניתן להבין מדוע אנשים רבים בוחרים להתקין מצלמות אבטחה בבתים פרטיים ואוזרים מבודדים.

יכולת ההרתעה

לצד האופציה להתקין מצלמות אבטחה באופן מוסווה, גם יש לקחת בחשבון שלא פעם דווקא מומלץ להתקין מצלמות אבטחה לבית באופן גלוי, וזאת על מנת לייצר הרתעה. כך למשל גנב שישים לב שבכניסה לבית מותקנת מצלמת אבטחה, עשוי להסיק שמדובר בבית שעליו מוטב לו לדלג, ולו כי גם מאוד יכול להיות שהמצלמה מקושרת למוקד אבטחה שעשוי להגיב במהרה.

מצלמות אבטחה, דיגיטליות או אנלוגיות?

בבחירת מצלמות אבטחה ביתיות תיתקלו בשתי טכנולוגיות מרכזיות:: האנלוגיות והדיגיטליות, המערכות האנלוגיות הם המיושנות בתחום אך נמצאות בבתים רבים שטרם ביצעו שדרוג, מערכות אלו נשענות על אותות חשמליים על גבי כבל מסוג RG59 שמומרות לאוט דיגיטלי דבר שפוגע באיכות התמונה.

לעומת זאת המערכות הדיגיטליות שנקראת גם מצלמות IP, הם הטכנולוגיה החדישה בתחום ומאפשרת חיבור ע"י כבלי רשת: CAT5, CAT6, CAT7 איכותיים הרבה יותר המאפשרים גם לקבל תמונה איכותית וגם להוריד משמעותית הפרעות כגון: ריצודים במהלך הזמן.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות