התקנת מצלמות אבטחה

אם אתם לא מהאנשים שמחזיקים מקדחה בבית או אין לכם את הידע הטכני הדרוש, אנו ממליצים לבחור בהתקנה מצלמות אבטחה מקצועית של המומחים למיגון.

קיבלתם החלטה להתקין מצלמות אבטחה?. במאמר זה ניתן לכם כמה טיפים חשובים איך לבחור מתקין מצלמות אבטחה בחברה הנכונה שתייעץ ותתקין עבורכם את מערכת ההקלטה ומצלמות האבטחה. כיום יש המון חברות בתחום מצלמות האבטחה, כל חברה עם מערך הציוד ורמת השירות שלה, אז על מה יש לשים דגש?

מצלמות אבטחה

איכות הציוד וההתקנה של מצלמות אבטחה

אנו ממליצים כשזה נוגע בתחום הביטחון על היקר לכם מכל, לא להתפשר על ציוד "נחות" ולדרוש רק את אחד ממותגי מצלמות האבטחה כדוגמת: :HIKVISION ,DAHUA ,PROVISION וכדומה. המון מתקינים מעבירים כבלים לא תקנים, ספקים ללא תקן, ומצלמות באיכות ירודה.

אם בחרתם להתקין מצלמות אבטחה בבית רק לצורכי הרתעה בלבד, הטיפ שלנו הוא שחבל לשלם על ציוד לא איכותי במקום תתקינו מצלמות דמה בעלות נמוכה יותר. אם הבטחון והשקט הנפשי חשוב לכם, תבחרו בחברה שתדע להעניק לכם ציוד איכותי ובמותגים שאם במקרה של אירוע פריצה או ונדליזם ניתן יהיה לזהות והמערכת תקליט את החומר המצולם באיכות גבוהה.

​איכות ההתקנה

שמדברים על התקנת מצלמות אבטחה, סטנדרט התקנה גרוע עלול לעלות לכם בהמון כסף עבור ציוד חליפי ושירות, הגרוע מכל הוא ייעוץ גרוע והתקנת מצלמות אבטחה ומערכת הקלטה שלא מתאימים לצרכי הלקוח.

שירות של מתקין מצלמות אבטחה

כשאתם מזמינים חברה להתקנת מצלמות אבטחה או מתקין מצלמות אבטחה פרטי, השירות הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר. מצלמות האבטחה צריכות לתת לנו את השקט הנפשי ותחושת הבטחון. במידה ויש תקלה והמערכת לא עובדת אתם חייבים לקבל מענה מהיר ומקצועי. אנו מקבלים המון טלפונים מלקוחות שהותקנו אצלם מצלמות אבטחה והמתקין שבחרו בו לא עונה לטלפון או שלא יודע לתת פתרון מקצועי.

כולנו מכירים את חוק מרפי דווקא ביום שהמערכת לא עבדה, הבית נפרץ או המטפלת פגעה בילד. לכן חשוב לבחור בחברה שתוכלו לסמוך עליה שתתן לכם מענה מהיר ויעיל.

אמינות

ישנו מגוון גדול של מצלמות אבטחה, מצלמה נסתרת לבית ומערכות הקלטה, תבחרו בחברה שתדע להעניק לכם את הטוב ביותר עבורכם.

לא מעט פעמים אנו מגיעים לבעלי בתים שהציעו להם לרשת את הבית בעשרות מצלמות,למרות שבפועל הבית קיבל את ההגנה המיטבית במספר קטן של מצלמות אבטחה מתאימות.

אז איך בוחרים חברה מתאימה

תבקשו המלצות מלקוחות קודמים, תבררו כמה הם מרוצים מהשירות, מאיכות ההתקנה, והציוד, במידה וניתן אנו ממליצים לכם לבקר אצל אחד מלקוחות החברה ולראות בעיינכם את איכות ההתקנה והאסתטיקה.
תדרשו הצעת מחיר מפורטת כולל מפרטים טכניים.
תדרשו שירשום עבורכם בהצעת המחיר ובחשבונית, התחייבות לאחריות ושירות כולל זמן הגעה במקרה תקלה.
תדרשו הדגמת המערכת ומצלמות האבטחה בזמן הצעת המחיר.

אלארם און ליין

אנו מתחייבים כי כל פניה תיענה במהירות ביעילות ובאדיבות ע"י יועץ מומחה בתחום מערכות האבטחה, במידה והבעיה לא נפתרה בשיחת הטלפון ותמיכה מרחוק, אנו מתחייבים להגיע עד 48 שעות מרגע הפניה.
לחברתנו יש 5 צוותים בעלי ניסיון בארץ ובחו"ל של כ-15 שנה, כל המתקינים שלנו עוברים הכשרות מקצועיות ובעלי הסמכות מתאימות, שידעו להעניק לכם את המענה והפתרון המקצועי ביותר ובזמן הקצר ביותר בכל חלקי הארץ.

הצבנו בראש מעיינינו את שירות הלקוחות בחברה, כך שבכל מצב בו תצטרכו אותנו נהיה שם עבורכם, במהירות, יעילות ואמינות שרק אנחנו באלארם און ליין יודעים לתת. התקנות, מכירה ושירות בכל רחבי הארץ.

לשיחת ייעוץ או פגישה ללא עלות והתחייבות חייג עכשיו: 1-700-553-556

סגירת תפריט
×

עגלת קניות