מערכות אזעקה

מחקרים מוכיחים שבתים ללא מערכת אזעקה נפרצים פי 3 לעומת בתים עם מערכות אזעקה.
בית הוא לרוב ההשקעה הגדולה ביותר שיש למשפחה ועל מנת לשמור על היקר לכם מכל,מערכת אזעקה לבית פרטי היא דבר הכרחי. לפניכם שלושת המערכות המובילות בשוק:

  1. מערכת אזעקה ריסקו
  2. מערכת אזעקה פימא
  3. מערכת אזעקה ויסוניק

גלאים פנימים או חיצונים?

יתרון משמעותי בהתקנת גלאים חיצוניים לבית פרטי הוא בכך שמערכת האזעקה תתריע על כניסת הגנב בזמן שהוא משוטט לו בחצר,בניגוד לגלאי פנימי,שבמקרה זה המערכת תתריע רק ברגע שהגנב כבר נמצא בתוך הבית.

חסרון הגלאי החיצוני הוא במחיר היקר יותר לעומת הגלאי הפנימי,כמו כן למניעת אזעקות שווא גלאים חיצונים תלווים בהרבה משתנים כמו צמחייה בחצר,בעלי חיים,פסלים בחצר ועוד.

בראש סדר העדיפויות:

לבחור במערכת ידידותית וקלה לתפעול לכל בני הבית.
לבחור בחברה מתקינה אמינה ומקצועית שתדע לתת לכם פתרונות ומענה מהיר.
לא פעם אנו מגיעים לבתים עם מערכות אזעקה לבית מותקנות במשך שנים ובעלי הבית לא הפעילו אותם והסיבות הן:אזעקות שווא או מערכת מסורבלת לתפעול.המלצתנו היא לרכוש מערכת אזעקה אמינה וותיקה,בשוק קיימות 3 חברות ישראליות ומובילות בעולם ויסוניק,ריסקו ופימא.קיימות בשוק עוד עשרות רבות של חיקויים ומוצרים נחותים שיגרמו להמון אזעקות שווא או גרוע מכך לא יפעלו בזמן אמת.

מספר אזורים במערכת:

כל גלאי וקיבורד נחשב כאזור,בחלק מהמקרים לאורך השנים לקוחות בעלי מערכות אזעקה מוסיפים גלאים למערכת,לכן מומלץ תמיד לרכוש מערכת שתשאיר לכם מקומות פנוים לתוספת בעתיד.

כמה גלאים:

אין תשובה נכונה,ההחלטה היא לגמרי של הלקוח.על פי התקציב ובאיזה אופן הלקוח מעונין להגן על ביתו באופן כללי רצוי להגן על כל הפתחים בבית.

ניטור 24/7:

כאשר מותקנת מערכת אזעקה בבית באמצעות חיבור לקו הטלפון,תוכל לדעת על מקרה פריצה ישירות לנייד גם אם אתה כרגע במשרד או בחופשה.במידה ואין קו טלפון או במקרה ונרצה גיבוי לקו הטלפון הקיים(במידה והפורץ חיבל בקווי הטלפון)יש להוסיף למערכת משדר GSM.

תוספות למערכות אזעקה לבית:

כיום לחלק ממערכות האזעקה ניתן לחבר אביזרי בטיחות כגון:גלאי הצפה,גלאי עשן,גלאי שמתריע בפני הרעלת פחמן חד חמצני ועוד…

לייעוץ ראשוני חינם חייגו -1-700-553-556 ואחד מהמומחים שלנו ישמח לתת לכם שירות

סגירת תפריט
×

עגלת קניות