אינטרקום לבית פרטי

אינטרקום לבית פרטי הפך להיות נפוץ מאוד בשנים האחרונות. יחד עם הטכנולוגיה המתקדמת הפך האינטרקום למוצר מתקדם ומתפתח מאוד ולמוצר מבוקש על ידי בעלי בתים פרטיים רבים בכל רחבי הארץ. האינטרקום גם מעניק נוחות רבה ושליטה נוחה יותר, וגם מהווה אביזר בטיחות חשוב מאוד, בין אם מתקינים אותו בדלת הבית הראשית ובין אם מתקינים אותו בשער החצר של הבית.

היום קיימים כמה סוגים שונים של מערכות אינטרקום, כאשר ניתן לחלק את הסוגים השונים על פי אופציות החיבור שלהם כמו אינטרקום אשר מחובר לטלפון בבית, אינטרקום אשר פועל באמצעות חיבור WIFI ועוד.

מערכת אינטרקום עם שפופרת

מערכת אינטרקום עם שפופרת, או בשמה השני – אינטרקום אפרכסת, הינה המערכת הבסיסית ביותר. לרוב, אינטרקום כזה מגיע עם כפתור לחיצה ומחובר לעמדה בתוך הבית אליה המערכת מחייגת בעת לחיצה על מנת שתאשרו כניסה של אי מי מבחוץ. כמובן, עבור בני הבית עצמם ניתן לקבוע קוד שיוכלו להיכנס ללא חיוג.

זוהי המערכת הנפוצה ביותר בבנייני משרדים דווקא, ופחות בבתים פרטיים. בבנייני משרדים המזכירה יכולה באמצעות המערכת לאשר כניסות של אורחים מבחוץ וכך שומרים על בקרת כניסה מוקפדת.

אינטרקום טלוויזיה עם מסך

זוהי מערכת אינטרקום אשר כוללת מצלמה ומחוברת למסך. על גבי המסך ניתן לצפות באדם אשר מחייג באמצעות האינטרקום וכך לאשר את הפתיחה, או לסרב לה. חשוב שתדעו כי אם יש לכם אינטרקום ישן יותר, ואתם מעוניינים באופציה כזו, לא תמיד צריך להחליף את כולו ולעיתים יהיה ניתן להתקין מצלמה וחיבור של מסך על המערכת הקיימת, דבר שיכול לחסוך לכם לא מעט כסף.

התקנת אינטרקום אלחוטי המופעל באמצעות Wifi

מערכת נוחה במיוחד אשר מאפשרת התקנה ללא חוטים ונחשבת לטכנולוגיה החדישה והמתקדמת ביותר שתוכלו למצוא היום. העובדה שהמערכת מתחברת ללא חוטים חוסכת את הצורך בעבודות התקנה מורכבות ויקרות, חוסכת עבודות קידוחים והופכת את ההתקנה של המערכת לפשוטה ומהירה במיוחד. ניתן לחבר את המערכת לאפליקציה בטאבלט על הקיר בתוך הבית או לטלפון חכם וכך לשלוט עליה מכל מקום בקלות ובנוחות וליהנות מאבטחה טובה יותר לבית שלכם.

אינטרקום עם קודן או טביעת אצבע

במערכות החדישות ניתן לראות אופציה לזיהוי באמצעות טביעת אצבע ולא רק עם קודן, ובאופן הזה בני הבית הקבועים לא צריכים לזכור קוד מורכב, במיוחד אם מדובר בילדים צעירים יחסית או אנשים קשישים. הזיהוי באופן הזה הוא בטוח ונוח יותר.

יש לכם אינטרקום תקול? לא תמיד צריך חדש!

אם יש לכם אינטרקום בבית אך נתקלתם בבעיה איתו, פנו אלינו ונשמח לבדוק אותו ולבחון האם נוכל להציע לכם תיקון מקצועי שיאפשר לכם לשוב ולהשתמש בו ללא בעיה, או במידה ומשתלם לכם יותר – לבחון התקנה של מכשיר חדש.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות