מערכת אזעקה לבית ולעסק

מעוניינים להתקין מערכת אזעקה באיכות מצוינת ובעלויות נוחות לכל כיס? הגעתם למקום הנכון!

מערכת אזעקה – הדרך הטובה ביותר למגן את הבית או את המשרד

בעשור האחרון לא ניתן להתעלם מן העובדה כי מערכות האזעקה עברו שינויים גדולים ומשמעותיים, וזאת לאור פריחה של חברות ישראליות כמו גם חברות בין לאומיות אשר מפתחות את הטכנולוגיה הקיימת ומאפשרת לקבל מערכות אזעקה משוכללות בהתאמה אישית, כך שתוכלו להיות בביטחון מוחלט כי הבית או המשרד מוגן, פרמטר משמעותי מאוד בעידן שבו אחוז הפריצות לעסקים ולבתים עולה באופן מתמיד. לכן, הדרך הטובה ביותר להגן על הבית/משרד היא באמצעות התקשרות עם חברה מקצועית אשר תתאים בעבורכם את מערכת האזעקה הטובה ביותר, עם שימת דגש על הצעת מחיר נוחה אשר תשתלם.

מי הן החברות המובילות כיום בתחום מערכות אזעקה?

כאמור, לאור הפריחה בתחום והביקוש הרב למערכות אזעקה מתקדמות, ניתן לראות כי כיום יש מספר שחקנים בולטים בשוק אשר מעניקים שירות של מערכות אזעקה מתקדמות. החברות המובילות כיום בענף הן ויסוניק, חברה וותיקה מאוד אשר מציעה שפע של מערכות אזעקה, אבטחה וכן ציוד הקיפי, חברת ריסקו אשר גם היא חברה וותיקה בעלת ניסיון של מעל ל 30 שנה בענף וכן חברת פימא. החברות אותן ציינו לעיל מספקות שירות מקצועי מאוד של מערכות אזעקה מתקדמות אשר כוללות גם גלאים בעלי סנסורים ייחודים של מגנט, וילון או גלאי נפח, אך יחד עם זאת חשוב מאוד להתייעץ עם חברה מקצועית לצורך התקנה של מערכת אזעקה אשר יכולה להיות קווית או אלחוטית.

מה ההבדל בין מערכת אזעקה קווית לאלחוטית?

באופן כללי, תחום מערכות האזעקה מתחלק לשניים: מערכת אזעקה קווית אשר מצריכה הכנה מקדימה של תשתית בשל העובדה כי מדובר במערכת אשר דורשת תשתית מתאימה אשר תכלול גם שבירה של קיר, אולם מדובר במערכת איכותית מאוד אשר עמידה לאורך זמן ואיננה מצריכה תחזוקה. בנוסף, ישנה אפשרות לבחירה במערכת אלחוטית אשר איננה מצריכה תשתית מראש, והיא נחשבת לאמינה מאוד. לכן, חשוב מאוד להתקשר עם חברה מקצועית אשר תדע להתאים בעבורכם את המערכת הטובה ביותר מחברה אשר מתמחה בייצור מערכות אזעקה.

מערכת אזעקה ויסוניק

ויסוניק הינה חברה ישראלית מהוותיקות והמובילות בתחום מוצרי האבטחה בעולם כולו. מוצרי האבטחה של החברה מעניקים שקט נפשי וביטחון למיליוני משתמשים ברחבי העולם. החברה מציעה מגוון רחב של מערכות אבטחה אלחוטיות, מערכות מצוקה ובטיחות ומגוון רחב של ציוד היקפי.

מערכת אזעקה ויסוניק

מערכת אזעקה ריסקו

מערכת אזעקה ריסקו
קבוצת ריסקו קיימת כ-30 שנה ונחשבת למובילה בשוק העולמי למוצרי אבטחה. לקבוצה מספר סניפים ברחבי העולם ומיליוני לקוחות מרוצים בעולם כולו. קבוצת ריסקו מייצרת מוצרי אבטחה איכותיים ואמינים תוך חתירה מתמדת לחדשנות בכל מוצר. מערכות האזעקה והאביזרים המשלימים קלים לשימוש ולהתקנה, חסכוניים ועומדים בתקנים בינלאומיים. 

מערכת אזעקה ריסקו

מערכת אזעקה פימא

חברת פימא הינה חברה ישראלית המפתחת, מייצרת ומשווקת מערכות אזעקה ומערכות גילוי פריצה מתקדמות למיליוני לקוחות מכל רחבי העולם. מוצרי החברה מאופיינים באמינות גבוהה, חדשנות טכנולוגית ועמידה בתקנים הבינלאומיים. מוצרי החברה קלים להתקנה וידידותיים למשתמש. 

מערכת אזעקה פימה

סגירת תפריט
×

עגלת קניות