מערכת מצלמות מבית DAHUA

חברת DAHUA הינה החברה המובילה בתחום מצלמות האבטחה, אשר משווקת מצלמות אבטחה בטכנולוגיית HDCVIHigh Definition Composite Video. זוהי הטכנולוגיה המובילה והמתקדמת ביותר בעולם בתחום מצלמות האבטחה, אשר מאפשרת לכל אחד, גם לקוחות פרטיים, לקבל מצלמות אבטחה באיכות גבוהה במיוחד ובעלויות נוחות ומשתלמות מאוד.

אחד היתרונות של הטכנולוגיה הינו האפשרות לשדר וידאו באיכות HD באמצעות כבלי RG59 אשר אותם ניתן למצוא במערכות הישנות יותר. בצורה הזו בעלי בתים פרטיים עם מצלמות אבטחה ישנות יכולים לשדרג משמעותית את מערכת האבטחה שלהם בקלות ומבלי להיגרר לעלויות גבוהות או לצורך בהחלפה של כל מערכת האבטחה על מנת לקבל צילום איכותי יותר.

מצלמת אבטחה כיפה

מה היתרונות של טכנולוגיית HDCVI

טכנולוגיית HDCVI מציעה כמה יתרונות חשובים מאוד:

  1. בזכות הטכנולוגיה הזו אתם יכולים לקבל איכות תמונה גבוהה במיוחד ברזולוציית מגה פיקסל- 720P וגם 1080P.
  2. הטכנולוגיה מאפשרת לבצע שידור וידאו לטווח ארוך על גבי כבל קואקסלי מבלי שיש צורך בהתקנה נוספת של מגברי שידור.
  3. הטכנולוגיה מספקת אות שידור איכותי ויציב שהינו בעל הגנה מפני הפרעות אלקטרו מגנטיות אשר יכולות להפריע לרצף השידור ולקטוע את העברת התמונה.
  4. כפי שכתבנו קודם, בזכות הטכנולוגיה הזו אנו יכולים לשדרג מצלמות אנלוגיות ישנות אשר פועלות באיכות ממוצעת למצלמות המציגות תמונה באיכות HD וזאת בהתקנה פשוטה ומהירה מאוד ובעלויות נוחות ומשתלמות.

מיהי חברת DAHUA?

חברת DAHUA הינה מותג ידוע מאוד המתמחה במצלמות אבטחה ומציע שירותים ופתרונות אבטחה בלמעלה מ 180 מדינות בעולם. ניתן לראות את מוצריה של חברת DAHUA בשימוש של חברות גדולות ומובילות בכל רחבי העולם כמו חברות תעופה, מוסדות פיננסים מובילים, מרכזי קניות גדולים ועוד. הטכנולוגיה המתקדמת של החברה מאפשרת לכל גוף כזה לשדרג באופן מהותי מאוד את מערך האבטחה שלו ולקבל צילומי אבטחה באיכות גבוהה מאוד בהם ניתן להשתמש לאחר מכן לכל צורך.

בנוסף, זו החברה היחידה שמציעה שנתיים של אחריות על המוצרים שלה.

אז למה אתם מחכים? אם אתם רוצים לשדרג את מערך האבטחה בעסק או בבית שלכם, יש לנו את הפתרונות הטובים ביותר עבורכם. לא בטוחים מה הכי יתאים לכם? צרו עמנו קשר עוד היום וצוות המומחים שלנו ישמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולהתאים לכם את מצלמות האבטחה הטובות ביותר בשבילכם, או שדרוג למערך המצלמות שכבר קיים אצלכם.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות