מצלמות אבטחה אלחוטיות

מצלמות אבטחה אלחוטיות היו פופולאריות עוד לפני שידורי האח הגדול, כיום ניתן למצוא בכל בית עסק ואפילו בבתים פרטיים את נוכחותן של מצלמות האבטחה האלחוטיות. למה נועדו מצלמות האבטחה? ובכן מצלמות אלו הן בעיקר לשמור על השקט הנפשי של בעל הבית או בעל העסק, מפני פריצות, או חדירה לפרטיות.

לפני שרצים לחנות המצלמות הקרובה כדאי לבדוק כמה פרטים מאד חשובים שיוכלו לסייע לכם בבחירת מצלמת האבטחה המתאימה . מכיוון שיש מגוון רחב של מצלמות אבטחה אלחוטיות יש צורך להתאים את השימוש בהן לצרכים הספציפיים שלכם, והדבר מביא לידי כך שלא כל מצלמה תתאים לצרכים אלו. מצלמות אבטחה אלחוטיות היתרון הבולט בהן הוא שאין צורך להעביר כבלים וחוטים כך שאם המיקום של המצלמה משתנה מעת לעת או שאין אפשרות להעביר כבלים מכל זיבה שהיא, מצלמה אלחוטית היא פתרון מושלם.

מה חשוב שהמצלמה תקלוט?

אחת ההחלטות שיש לקחת בעת רכישת מצלמות אבטחה אלחוטיות זה מה בעצם היא תצלם, בתוך המבנה, מחוצה לו, ואולי אתם רוצים שהמצלמה תקלוט את קצה הרחוב עד לבית העסק או לבית שלכם? גם את זה צריך לקחת בחשבון ולהגיע להחלטה נכונה.

מה כמות המצלמות שתרכשו?

להתכונן מראש אל הלא נודע מה זה אומר? לדעת לפני הרכישה כמה מצלמות אתם רוצים להציב במקום, אבל לפני זה מומלץ לעשות סיור קצר במקום בו אתם מתכוונים להתקין אותם ובעזרת ספירה קצרה של מיקומים תוכלו בקלות לדעת כמה מצלמות אבטחה אלחוטיות תרצו להתקין. ולמה זה חשוב. מפני שאם מדובר במספר מצלמות צריך לדעת איזה כרטיס ההקלטה יתאים לכמות כזו.

היכן תותקן המצלמה?

פרמטר חשוב ונוסף שכדאי לקחת בסדר העדיפויות וזה היכן תהיה ממוקמת המצלמה האם בתוך המבנה או מבחוץ מדוע זה חשוב? מכיוון שיש מצלמות שהן מתאימות יותר להתקין אותם בתוך המקום ויש מצלמות שמתאימות להציב אותן בחוץ. מצלמות המיועדות להיות מחוץ למקום צריכות להיות מותאמות למזג האוויר גם בגשם סוער שימשיכו לצלם את המתרחש בחוץ , וגם מפני פגיעה במצלמה עצמה , אותן מצלמות אלו צריכות להיות עמידות וחזקות לאורך זמן.

מצלמות עם מיקרופון מובנה

כפי שכבר צוין יש מגוון גדול של מצלמות, אבל אם אתם צריכים מצלמה שתקלוט גם קולות וצלילים יש אפשרות לרכוש מצלמה עם אודיו , וחשוב לציין זאת בפני המוכר כך תרכשו את המוצר הנכון שיתאים לצרכים שלכם. דבר נוסף שיש לוודא זה האם ישנה אפשרות להקליט את המידע מתוך המצלמה , ברוב המקרים תהיה כזו אפשרות אבל חשוב לוודא זאת טרם הרכישה.

מצלמות אבטחה עם אחראיות

חוש טכני יש לכם וזה נהדר- אבל כאשר מדובר בהתקנה של מצלמות אבטחה אלחוטיות מומלץ לפנות לחברה מקצועית עם בעלי ידע ומיומנות בתחום, שילוב של הדברים הללו מביאים למוצר עם אחראיות ואיכות. ולכן כאשר מחפשים לרכוש מוצר כמו מצלמת אבטחה אלחוטית רצוי לרכוש ממקום מקצועי שמתקין ומספק שירות ללקוח.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות