מצלמות אבטחה בבניין משותף

בעבר מצלמות אבטחה היו דבר יקר מאוד וכמעט לא נראו בשימוש פרטי, למעט בתים של אנשים עשירים אשר יכולו להרשות לעצמם מצלמות אבטחה. היום מצלמות האבטחה הן זולות וגם בעלות ביצועים משופרים ונעשה בהן שימוש בבתים פרטיים ובבניינים משותפים.

ישנן סיבות טובות מדוע תרצו להתקין מצלמות אבטחה בבניין משותף. בעזרת המצלמות תוכלו בראש ובראשונה לתת הרתעה ולמנוע מזרים לא רצויים להיכנס לבניין ולבצע מעשי ונדליזם. אך לא רק הרתעה, המצלמות בהחלט יכולות לסייע לוועד הבית לגלות מי עומד מאחורי מעשי ונדליזם ונזקים שונים לבניין ולרכוש באזורים המשותפים. למעשה זוהי השקעה מכיוון שבסופו של דבר מפחיתים את מקרי הוונדליזם ובמקרה של נזקים בבניין ניתן לחייב את מי שגרם להם ולא סתם להוציא כספים מכספי ועד הבניין שלא לצורך.

מצלמות אבטחה

אך לא רק ונדליזם; רובנו חוששים מפריצות לבתים והסטטיסטיקה מראה שהחשש הוא מאוד מוצדק. בתים רבים ודירות נפרצים בכל אזורי הארץ. למרות כל המנעולים המתוחכמים הגנבים תמיד מוצאים את השיטות לפרוץ אל תוך הבתים. מהבחינה הזו מצלמות אבטחה הן מאוד מרתיעות. הגנבים אינם בוחרים את הדירות באקראי; הם מגיעים לתצפת על מנת לגלות באילו דירות הדיירים אינם נמצאים. אחת השיטות הידועות היא בדיקת תיבות הדואר; כאשר תיבת הדואר מפוצצת במכתבים הגנבים מסיקים שהדיירים אינם נמצאים, אולי נסעו לחופשה. אבל כאשר יש מצלמות אבטחה הגנבים אינם מרגישים בנוח לתצפת, הם יודעים שבסופו של דבר יראו אותם בסרטי הווידאו ויפנו אליהם אצבע מאשימה. כאשר ישנם סרטי ווידאו באיכות טובה, קל מאוד להתחקות אחר הגנבים ולמצוא אותם. סרטי הווידאו יכולים להוות עדות להרשעה בבתי המשפט.

מצלמות האבטחה היום הן מאוד משוכללות וכמו כל דבר אחר גם הם מתחברות לרשת האינטרנט. החיבור לרשת האינטרנט מאפשר לכל דייר להתחבר אל המצלמה בעזרת שם משתמש וסיסמה. ניתן להתחבר אל המצלמות בעזרת מחשב המחובר לאינטרנט או אפילו טלפון נייד וזהו פתרון מעולה לבניינים. כך כל דייר יכול להתחבר באופן עצמאי אל המצלמה ולראות מה קורה בבניין בזמן שהוא לא נמצא. מצלמות אבטחה נותנות הרבה מאוד שקט נפשי לדיירים.

מומלץ מאוד להתקין מצלמות אבטחה בבניין משותף ולכסות אזורים חשובים כמו הכניסה הראשית לבניין וכל הכניסות האחרות; חדרי המדרגות; המעלית והלובי. כך תוכלו תמיד לראות מי נכנס לבניין ולשלוט היטב על העניינים. מצלמות אבטחה לבניין משותף בהחלט תורמות לביטחון, מפחיתות מקרי ונדליזם ומרחיקות זרים לא רצויים. אז אם גם אתם רוצים ליהנות מביטחון בבניין שלכם ובבית שלכם, הזמינו עכשיו התקנה של מצלמות אבטחה לבניין. ישנן מצלמות קטנות ואסתטיות אותן ניתן להתקין בשילוב עם מערכת הקלטה ובכך לקבל פתרון מושלם עבור הבניין. אל תחכו למקרי פריצה, הקדימה תרופה למכה.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן