מצלמות אבטחה ודי וי אר

עולם הצילום התפתח מאד במשך השנים , יש שיזכרו עוד את מכשיר הווידיאו הישן שהיו מקליטים בקלטות וידאו ולאחר תקופה מסוימת שקלטות אלו היו מלאות היה צריך לשים קלטת חדשה ושוב חוזר חלילה, כאמור עידן הקלטות האלו כמעט עבר לחלוטין והשלבים בעולם הצילום התפתחו ומאז עברו הרבה קלטות גדולות וקטנות , בדיסק קשיח ועוד. עד שהגיע מכשיר עם מערכת הקלטה עצמית ודיגיטלית שעושה לנו חיים קלים.

מצלמות אבטחה – הכי טבעי

יכול להיות שתתפלאו לשמוע אך מצלמות אבטחה כיום תופסות מקום מכובד ברכישות הכלליות של הציבור, אם עד כה מצלמות אבטחה היו יקרות מידי, או פשוט לא נחוצות לכל אחד הרי שהיום מדובר במוצר בסיסי. ולא מעט בתים פרטיים ובתי עסק רוכשים מצלמות אבטחה על מנת להגן על הנכס שלהם.

הרי מדובר בדבר טבעי לחלוטין. כיצד יודעים להתאים את מצלמות האבטחה לצרכים הרלוונטיים? ובכן לפני רכישת המצלמות חשוב לשים לב למספר דברים עיקריים: היכן להתקין את מצלמת האבטחה? האם היא תהיה גלויה או מוסתרת? מה הצורך העיקרי של התקנת המצלמה? האם נועדה לצילום בכל עת? או רק כאשר קיימת סכנה כלשהיא כמו פריצה, גניבה, וונדליזם וכדומה רק אז היא מעבירה את המתרחש? . ברגע שיודעים מה הצורך במצלמת אבטחה כך יודעים להתאים את מצלמת האבטחה הנכונה.

איך לבחור די וי אר לצרכים שלך?

די וי אר מובנה ע"י מערכת הפעלה שבעזרתה אפשר לשלוט על מצלמות. לרוב משתמשים בעלי עסקים ושידורי טלוויזיה כאלו ואחרים במכשיר וי די אר. מדובר על כלי חשוב שעוזר לשלוט מרחוק על הנעשה בבית העסק. אבל איך יודעים איזה די וי אר יתאים לנו ולצרכים שלנו? יש מספר פרמטרים שיש לקחת בחשבון:

כמה מצלמות צריך בדי וי אר? מה תהיה מהירות ההקלטה? לגבי אחסון קבצים- האם יש זמן מוגדר לאחסון ובמידה וכן מהו?
כל הפרטים האלו יש לבדוק טרם הקניה. ובכך לדעת בצורה מדויקת איזה די וי אר יתאים.

מחירי הוי די אר הם שונים מאחד לשני משום שלכל וי די אר יש לו את הפונקציות השונות שלו, יש די וי אר בסיסי הכולל : 4 מצלמות ,מיקרופון, תמיכה מלאה באייפון ואנדרואיד, וכמובן די וי אר יותר מתקדם ברמת נפח של 500 GB . המחירים נעים בין 650 ₪ ויכולים להגיע לאלפי שקלים. לכן יש להגדיר מראש מה אתם מחפשים ולפי כך להתאים את סוג המכשיר.

רצוי לרכוש את מצלמות האבטחה ודי וי אר בחנויות המתמחות בתחום רשת האלחוטית ובכך להבטיח את איכות המוצרים , שירות ולא פחות חשוב אחראיות על המוצרים. בנוסף ניתן לקבל ייעוץ בתחום מפי מוכרים מקצועיים ומנוסים ולקבל את המידע הנחוץ.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן