מצלמות אבטחה לבית פרטי

כל אחד מאיתנו רוצה לשמור על ביטחון משפחתו וביטחון רכושו; במציאות שבה אנו חיים בהחלט ישנו צורך באמצעי אבטחה על מנת לשמור על ביתנו. לא חסרים מקרים של פריצות לבתים פרטיים בזמן שאו לא נמצאים בבית ואפילו מקרים של פריצות המתקיימות כאשר בני הבית נוכחים בבית, אירועים העלולים להסתיים בתקיפות אלימות. זוהי בהחלט סיבה טובה מדוע להתקין מצלמות אבטחה לבית פרטי. בתים פרטיים הם בהחלט יעד אהוב על פורצים, אך מצלמות האבטחה אינן עושות חיים קלים לפורצים.

מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה בבית פרטי – הרתעה לפני הכל

כאשר גנב מעוניין לפרוץ לבית פרטי הוא מתצפת על הבית. אם ישנן מצלמות זוהי בעיה עבורו. ראשית כל המצלמה תתעד את מעשיו ותסייע למשטרה לתפוס את הגנב. אך מעבר לזה המצלמה משדרת לגנב מסר ברור – בבית זה ישנם אנשים אשר לוקחים את ביטחונם ברצינות; יש לצפות גם לאמצעי מיגון אחרים ולכן מוטב לפרוץ לבות אחר. מצלמות אבטחה לבית פרטי מאפשרות לצלם ולתעד את כל מה שקורה בבית ובחצר ובכך לתרום לביטחון האישי שלכם.

כיצד זה עובד

כאשר מעוניינים במצלמות אבטחה לבית פרטי יש צורך במספר מצלמות אשר יכסו את כל הכניסות האפשרויות לבית ואת הנקודות החשובות. מתקיני מצלמות יכולים לייעץ לכם היכן כדאי להתקין את המצלמות על מנת לתת מענה טוב לכל הסיכונים. את המצלמות מחברים למכשיר הקלטה DVR, זהו מכשיר המקבל את הווידאו מכל המצלמות ושומר אותו. כאשר אתם רוצים לראות מה קרה בזמן שלא הייתם אתם יכולים לחפש בסרטי הווידאו השמורים במכשיר. ישנם גם מכשירים ואפילו המצלמות עצמן, אליהן ניתן להתחבר מרחוק באמצעות הטלפון הנייד . פשוט יש להתקין את האפליקציה המתאימה במחשב או בסלולר ולצפות בסרטי הווידאו.

פונקציות מתקדמות

מצלמות אבטחה לבית פרטי גם כוללות פונקציות מתקדמות להגברת הביטחון. אחת הפונקציות אשר באמת יכולה לתת לכם התרעה אמתית במקרה של פריצה לבית היא חיישני התנועה. המצלמה יכולה לזהות תנועה בבית ולשלוח לכם הודעה בזמן אמת. אם יצאתם מהבית ומישהו ניצל את ההזדמנות לפרוץ, המצלמה תזהה תנועה בבית ותשלח לכם הודעה. אתם תוכלו מיד להתחבר ולראות מה קורה בבית. גם אם הפורץ ישבור את המצלמה, ההודעה כבר נשלחה אליכם ואתם יכולים להזעיק עזרה.

צילום גם בחושך

בעבר המצלמות לא יכלו לצלם בחושך וגנבים לא חששו ממצלמות אבטחה בלילה. אך היום מרבית המצלמות מצוידות ביכולת ראיית לילה המספקת לכם תמונה וסרטי ווידאו באיכות גבוהה גם בחשכה. אמצעים טכנולוגיים אלו יכולים לתרום רבות לביטחון שלכם והם פשוט חובה בכל בית.

מחירי המצלמות היום הם ממש מגוחכים. אם בעבר רק בנקים וחברות ענק יכולו להרשות לעצמם שימוש במצלמות אבטחה, היום הטכנולוגיה זמינה לכולם. אם ביטחונכם חשוב לכם, התקינו מצלמות אבטחה

סגירת תפריט
×

עגלת קניות