מצלמות אבטחה לבניין – ייעוץ חינם

מה חשוב באמת לפני שבוחרים מצלמות אבטחה לבניין? איכות גבוהה? אמינות? שירות ותמיכה? אפשר להגיד שבעצם הכל, כשאנו רוכשים מערכת מצלמות אבטחה לבניין אנו מקווים שהיא תעסיק אותנו כמה שפחות ובמקרה הצורך תעשה את העבודה.
הקודם
הבא

הצורך במצלמות אבטחה לבניין

בסביבת הבניין ישנם שטחים משתופים הנמצאים באחריות הדיירים כמו הלובי הפנימי, מסדרונות, חניות תת קרקעיות, מדשאות ועוד. כל האזורים שציינו לא רק שנמצאים באחריות הדיירים אלא ממומנים מכספם, לכן כשקורה מקרה וונדליזם, ולצערנו זה קורה הרבה, כדי ורואי להטיל את האחריות לתיקון על מסב הנזק ולא על הדיירים כולם באופן קולקטיבי.מעבר לכך מערכות אבטחה ידועות גם ככאלו שמרתיעות מפני פורצים ומשיגי גבול להגיע לבצע את זממם ולסכן את הדיירים, ברוב המקרים משיגי הגבול בוחרים את היעד מראש ואם יתקלו בבניין שמרושת היטב במצלמות יתכן והדבר יגרום להם לחפש יעד אחר.סיכמנו עבורכם את היתרונות המשמעותיים בהתקנת מצלמות לבניין:
  1. שליטה ובקרה – מרגע ההתקנה אתם יודעים כל מה שמתרחש מסביב לבניין,יציאות /כניסות ואזורים משופים.
  2. הפחתה בהוצאות הכלליות – נזקים שנגרמים מעתה יוטלו על מסאב הנזק.
  3. שמירה על הניקיון – כשהמקום מצולם יש הפחתה משמעותית בלכלוך, את הזבל הדיירים ידעו לשים במקמו הטבעי.
  4. הרתעה מפני פורצים ומשיגי גבול – כשהם יודעים שיש מצלמות בכל מקום, הם יחשבו פעמיים אם להיכנס לבניין.

על איזה מערכות אנו ממליצים להתקנה על בניינים?

אם בהתחלה דברנו על מערכות אמינות, איכותיות, קלות לתפעול ומינימום התעסקות, אז בהחלט מערכות מדגם PROVISION ו-DAUHA שמגיע עם עד 5 שנות אחריות, עונות על הצורך. המערכות שציינו בעלות מוניטין רב (אתם מוזמנים לבדוק), איכותיות סופר מתקדמות ומחירים נוחים.בחירה נבונה של מערכת בדגש על הצרכים ובחירה של יצרן מוכח תוביל משמעותית לשביעות רצון לאורך זמן ונסביר: כיום בארץ יש הרבה מאוד מותגים שחלקם מוכרים וחלקם פחות אך ישנם שלושה מרכזיים עם ניסיון רב שהוכחו כיעילים לאוך זמן הן מבחינת איכות המוצרים והן מבחינת אחריות ושירות במקרה הצורך, שמות המותגים הם: DAHUA העולמית שנחשבת למותג המוביל מכולם, Provision הישראלית ו- HIKVISION, כולם מבוססי אפליקציה ולכולם יש פונקציות ואיכות ברמות הגבות ביותר וחשוב מכל שבכל בעיה תמיד יש לאן לפנות.
סרטון תדמית מבית WHAT IS COLOR - DAHUA


היכן מומלץ להציב את המצלמות?

לפני שמציבים מצלמות מומלץ לבצע אפיון קצר של המקום ולהתמקד במקומות שאנו רוצים לתעד, את המצלמות אנו מציבים במקומות ובזוויות שיכסו את המקסימום מהשטח המצול. אנו בחברת אלארם מכירים היטב את התהליך ונכוון אתכם בדיוק לתוצאה הרצויה.

מה בנוגע לראיית לילה?

כיום כמעט רוב המערכות יודעות לצלם גם בחושך בעזרת חיישן אינפרא אדום ובתנאי שיש תאורה זעירה במקום, ישנם מערכות שיודעות לצלם גם בחושך מוחלט , הכל בהתאם לצורך שלכם.

האם המערכות עמידות למים?

המערכות שאנו משווקים בהחלט עמידות בפני מים בייחוד אלו המותקנות באזורים חיצוניים ומסוגלות לצלם בכל מזג אוויר.

האם ניתן לצפות במצלמות דרך הטלפון הנייד?

בהחלט כן, המערכות שאנו משווקים מבוססות אפליקציה ייעודית, קלה ונוחה לשימוש ובעזרתה תוכלו לראות און ליין את הצילום ואף להיכנס לשחזורים אחורה מהטלפון החכם.

לכמה זמן ההקלטות נשמרו?

מערכת ההקלטה עובדת עם דיסק קשיח בנפחים שונים כדוגמת 1TB – 2TB, זמן ההקלטות מושפע ישירות משטח האיחסון בדיסק הקשיח ובכמות המצלמות שמצלמות, בממוצע מערכת עם 4 מצלמות על 1TB מסוגלות לשמור צילום עד כ-שלושה שבועות (בהגדרת צילום לפי תנועה).

מה עושים כאשר רוצים לראות את השיחזורים?

ניגשים אל מכשיר הדי וי אר (מערכת הקלטה) שנמצאת לרוב בארון החשמל שבלובי, למערכת הקלטה ניתן לחבר מסך מחשב ועכבר ולהריץ אחורה את סר ההקלטה.

נתקלתם בבעיה? זקוקים לתמיכה?

כאם הישרות שלנו ניכנס לתמונה והדבר שמבדיל אותנו מאחרים זה באמת להיות שם כשצריך, אלארם און ליין עומדת לשירותכם גם אחרי ההתקנה עם שירות ותמיכה בכל זמן שצריך חייגו: 1-700-553-556.

מצלמות לבניין
סגירת תפריט
×

עגלת קניות