מצלמות אבטחה סלולריות

הסטטיסטיקות של פריצות לבתים אינן מעודדות, ישנם מקרים רבים של פריצות לבתים אפילו מקרים שהפריצות מתרחשות כאשר בני הבית נוכחים(!) אף אחד אינו מוגן מפני פריצות ולא ניתן לסמוך על המשטרה שתטפל בבעיה.

כל אחד ואחד חייב לקחת אחריות אישית ולנקוט בכל האמצעים הסבירים על מנת להרתיע פורצים ולהקשות עליהם לפרוץ לבתים ולעסקים. אחד האמצעים אשר עומדים לרשותנו הוא מצלמות האבטחה. ישנם סוגים שונים של מצלמות והטכנולוגיה הולכת ומשתפרת. אחד החידושים בתחום מצלמות האבטחה הוא מצלמות אבטחה סלולריות.

מהי מצלמת אבטחה סלולרית?

מצלמת אבטחה סלולרית היא מצלמה העושה שימוש ברשת הסלולרית על מנת לשלוח תמונות, סרטי ווידאו והתראות. ממש כמו מכשיר הטלפון הנייד שלכם, גם למצלמה זו יש כרטיס SIM של אחת מחברות הסלולר, זו שאיתה בחרתם לעבוד. שיטת עבודה זו מהווה יתרון למי שצריך מצלמה בודדת עבור הבית או העסק. זה חוסך עלויות של ציוד הקלטה יקר ובעצם נותן לכם מערכת אבטחה שלמה הנכנסת לתוך מצלמה קטנה ועצמאית.

מצלמות אבטחה סלולריות הן מצלמות פשוטות להתקנה ותפעול, ניתן לרכוש אותן ולהתקין באופן עצמאי. אך למרות כל הפשטות מדובר במצלמות בעלות תכונות רבות ואיכות תמונה מעולה. אמנם ישנם דגמים שונים של מצלמות אך אתם בהחלט יכולים לצפות למצלמת אבטחה סלולרית הכוללת אמצעים לראיית לילה ואפשרויות חיבור לחיישנים ומערכות אזעקה.

מצלמת אבטחה סלולרית ניתנת לשליטה באמצעות הטלפון הסלולרי, בדרך כלל באמצעות שליחת הודעת SMS אך בהחלט ישנם דגמים אליהם ניתן להתחבר מהמחשב הנייד ולשלוט בהן. כמו כן, מצלמת אבטחה סלולרית גם שולחת התראות ב SMS.

למשל כאשר אינכם בבית והמצלמה מזהה תנועה בתוך הבית היא יכולה לשלוח לכם הודעה המתריעה מחשש שמישהו חדר לביתכם וגם לספק ווידאו ואודיו מהמתרחש בבית. ואתם סתם בא לכם להעיף מבט על מה שמתרחש בבית אתם פשוט יכולים לנהל שיחת ווידאו למספר של כרטיס הסים המותקן במצלמה. סרטי הווידאו נשמרים על כרטיס זיכרון וחלקם של הדגמים פועלים על סוללה ואינם דורשים חיבור לחשמל מלבד הטענת הסוללה.

מה אפשר לעשות עם מצלמת אבטחה סלולרית

מצלמת אבטחה סלולרית משפרת את הביטחון שלכם והיא כלי בשביל לראות מה מתרחש בבית כאשר אינכם נמצאים. למשל בעזרת המצלמה תוכלו לנהל שיחת וידאו עם הילדים ולראות מה עם עושים כאשר אתם לא נמצאים בבית. אם אתם יוצאים לחופשה בחו"ל והשארתם מישהו לשמור על הבית, אתם יכולים מכל מקום בעולםן להתחבר אל המצלמה ולוודא שלא עושים לכם מסיבות בבית.

אם לא השארתם אף אחד לשמור על הבית אתם יכולים להתחבר אל המצלמה ולוודא שהכל בסדר ואין אירועים מיוחדים המתרחשים בתוך הבית. מצלמת אבטחה סלולרית יכולה לענות על צרכים שונים ולהגדיל את רמת הביטחון של דיירי הבית. זהו פתרון יחסית זול ונחשב לאמין. היתרון המרכזי של מצלמות אבטחה סלולריות הוא שאין צורך בתשתיות אינטרנט על מנת להתקין את המצלמה ולא צריך שום כבלים, המצלמה מתפקדת כיחידה עצמאית. ניתן להתקין אותה בבתים, בעסקים, מפעלים ומקומות שאין בהם גישה לאינטרנט אך ישנה גישה לרשת הסלולרית.

שימוש חיצוני או פנימי?

ישנים סוגים שונים של מצלמות אבטחה סלולריות, חלקן מתאימות לשימוש חיצוני וחלקן מתאימות לשימוש פנימי. מצלמות המיועדות שלימוש חיצוני חייבות לכלול מארז הגנה המונע ממים ושאר פגעי מזג האוויר לפגוע במצלמה. אך כאשר מדובר במצלמת אבטחה לשימוש פנימי אין צורך בזה.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות