מצלמות במעגל סגור

מהן מצלמות במעגל סגור? למי הן מיועדות וכיצד לבחור אותן? כל מה שבאמת צריך לדעת על מצלמות במעגל סגור בכתבה שלפניכם.

מצלמות במעגל סגור הידועות גם בשם: טלוויזיה במעגל סגור (CCTV) הן למעשה מצלמות אבטחה המצלמות ומקליטות את המתרחש בנקודה בה הן מותקנות, כאשר שידורן מועבר בזמן אמת באמצעות מנגנון ההקלטה למספר מצומצם של נקודות צפייה במעגל סגור. הצפייה בתוצרי הצילום של המצלמות במעגל סגור מתבצעת כיום באמצעות מסך טלוויזיה, צגי מחשב, טבלטים וטלפונים חכמים עם גישה לרשת האינטרנט.

מצלמות אבטחה

מצלמות במעגל סגור – מי צריך?

חיזוק הביטחון האישי הוא אחד הדברים הנצרכים ביותה בעשו האחרון, כמות מקרה האלימות והוונדליזם רק עולים ואיתם גם הביקוש. לדוגמה אפשר לראות בעת האחרונה עלייה חדשה בביקוש של אקדח הפלפל להגנה עצמית ולצד אלו שרוצים להגן על הרכוש ישנה גם עליה ברכישת מצלמות אבטחה.

מצלמות אבטחה במעגל סגור מיועדות לכל אחד ואחת מכם המעוניין להבטיח לעצמו את הפתרון האופטימאלי ביותר לצרכי מיגון ואבטחת ביתו או בית העסק הנמצא בבעלותו. מצלמות אבטחה במעגל סגור מיועדות לצרכי צילום ומעקב של המתרחש בנקודה בה הן מותקנות בכל רגע נתון ובזמן אמת, כאשר איכות הצילום המוצגת בנקודת הצפייה במעגל סגור הינה ברמה הגבוהה ביותר. כיום, רוב דגמי מצלמות האבטחה המוצעות לציבור הרחב הן מצלמות המיועדות לצרכי צפייה בחומרי הצילום וההקלטה במעגל סגור.

ממה מורכבת המערכת?

המערכת מורכבת ממצלמות אבטחה כיפה או צינור בדרך כלל שמצלמות ומשדרות את הצילום, מכשיר הקלטה (DVR) שמקליט את הצילום ושמור את ההקלטות בדיסק הקשיח הנמצא בפנים, ניתן לחבר מסך טלויזיה / מחשב אל מכשיר ההקלטה ולצפות בזמן אמת בצילום או לחילופין להיכנס לכל השיחזורים של הימים שצולמו,

כיצד לבחור מערכת מצלמות במעגל סגור?

בחירתה של מצלמת אבטחה במעגל סגור חייבת להתבצע בהתאם לצרכי המיגון והאבטחה הרצויים לכם, ולצורך כך מומלץ לבדוק מראש מהו גודל השטח הנדרש לכם לצורכי צילום והקלטת המתרחש בו (ככל שגודל השטח הינו רחב יותר כך תדרשו להתקין מספר מצלמות לכיסוי מלא ואופטימאלי של החלל). כמו כן, תדרשו להחליט האם נחוצה לכם מצלמת אבטחה עם מערכת קולית המאפשרת לכם צילום תמונה מלווה בקול או שמספיקה לכם תמונת שידור בלבד.

איכות המצלמות ומכשיר ההקלטה משפיעים לא רק על איכות הצילום אלא גם על אורך החיים של המוצר לכן ההמלצה תמיד היא לרכוש מוצרים מיצרן מוכר שאיכות מוצריו מוכחת כמו בכל מוצרי החשמל הרגילים שאנו רוכשים,

בתחום מצלמות האבטחה היצרנים המובלים והבטוחים לרכישה הם: טכנולוגיית HDCVI של היצרן DAHUA, מותג נוסף הוא: AHD PROVISION

בחירת איכות ההקלטה

התמונה המעברת ע"י מצלמות האבטחה מורכבת ממגה פיקסל (MP), ככול שכמות הפיקסלים בתמונה גדולה יותר כך תתקבל תמונה איכותית יותר, הטכנולוגיות הקיימות בשוק האנלוגי הם 1.3MP, 4MP ו- 4MP (שכרגע קיים רק בטכנולוגיית HDCVI)

לפני רכישתן של מצלמות במעגל סגור אנו ממליצים לכם להיוועץ עם אנשי מקצוע בתחום המיגון והאבטחה, וזאת לצרכי קבלת ייעוץ מקצועי בכל הנוגע לצרכי הצילום וההקלטה במקום בו תרצו להתקין את מערכות הצילום במעגל סגור.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות