מצלמות מעקב לבית – על מה ולמה

תחום מערכות האבטחה לבית תופס תאוצה בשנים האחרונות. אנו עובדים קשה יותר כדי להשיג את מה שאנו רוצים ולכן אנו משקיעים יותר בכדי להגן על מה שיקר לנו. הדבר היקר לנו ביותר כהורים הם הילדים שלנו!

כיום, אנו ההורים עובדים שעות רבות יותר ורואים את הילדים לזמן קצר יותר. למעשה, ברוב שעות היום אנו מפקידים את ילדינו בידי המורים בביה"ס ולאחר מכן בידי המטפלת והבייביסיטר ורק בסוף היום אנו זוכים לראות את יקירנו. בשנים האחרונות עלו לכותרות מקרים מזעזעים של התעללויות בילדים ע"י המטפלת ואף התעללויות בקשישים ע"י מטפלות זרות. בכדי להשיב להורים המודאגים את השקט הנפשי בעת הפקדת ילדיהם לגורם זר, נכנסו לשוק מצלמות המעקב לבית.

מצלמת מעקב

מהי מערכת מצלמות מעקב לבית?

מערכת מצלמות מעקב הינה מערכת מצלמות אבטחה לבית סטנדרטית עם מצלמות נסתרות.

קיים מגוון רחב של מצלמות נסתרות. המצלמות מוסתרות בגלאי עשן, גלאי נפח, שעונים ועוד וכך אינן מעלות כל חשד להימצאות מצלמה בבית.

מערכת מעקב סטנדרטית מגיעה עם מכשיר הקלטה DVR עצמאי המאפשר צפייה מרחוק בנעשה בבית בזמן אמת (כניסה מאובטחת עם קוד אישי). בנוסף, המכשיר מגיע עם כונן קשיח מובנה המאפשר הקלטה בעת תנועה מול המצלמות.
השימוש במערכת מעניק להורים שקט נפשי בכך שילדיהם מוגנים ונמצאים תמיד תחת השגחתם.

יתרון משמעותי נוסף לשימוש במערכת מעקב לבית הוא תיעוד רגעים חשובים מילדותם כמו הצעד הראשון של הילד, המילים הראשונות שלו וכל תעלול או הברקה שהמקסימים שלנו יבצעו בשנים היקרות הללו.

למה מצלמות סמויות ולא מצלמות גלויות

כשאנו מבקשים לזהות את פרצופו האמיתי של הגורם הזר שבידיו הפקדנו את יקירינו, לא נחשוף בפניו שאנו מצלמים אותו. גם במקרים המזעזעים ביותר של התעללות בילדים וקשישים, אותם המטפלים נראו כאנשים חביבים וחייכנים שאינם מסוגלים לפגוע באיש. לו ידעו אותם האנשים שמצלמים אותם ושהם נמצאים תחת השגחה מתמדת, סביר להניח שהיו מוצאים דרך אחרת לפגוע ביקירנו שלא אל מול המצלמות. כשאנו מתקינים מצלמות מעקב בבית, המצולמים אינם מודעים לכך שהם נמצאים תחת השגחה וכך אנו יכולים לצפות באדם האמיתי ולא במסכה שהוא עונד מולנו. רק כך נוכל להיות שקטים ורגועים שבחרנו באדם הנכון.

כידוע, אנו כהורים חייבים לשמור ולהגן על ילדינו גם כאשר הם מתבגרים וכבר יכולים לדאוג לעצמם.

ברוב המשפחות בישראל, ילדים מעל גיל 10 כבר חוזרים הביתה לבד ומבלים את שעות הצהריים ללא השגחת מבוגר, עד שההורים מגיעים הביתה. כהורים עם מצלמות מעקב בבית לעולם לא תהיו רחוקים מדי מהילדים. בזמן אמת תוכלו להציץ בנייד ולראות אם הילד אוכל את ארוחת הצהריים שלו, אם הוא מכין שיעורי בית, את מי הוא הזמין לבית וכמה הוא ישן.

היתרונות בהתקנת מערכת מצלמות מעקב לבית:

  1. המצלמות דקורטיביות ומוטמעות היטב בסביבת החדר- צילום ללא ידיעת המצולמים חושף את ההתנהגות האמיתית שלהם ומסיר חשש למצג שווא.
  2. הקלטת אירועים לאורך תקופה- לא מפספסים שום אירוע או רגע חשוב בחיי ילדינו.
  3. צפייה מרחוק בזמן אמת- נגישות מרבית מכל מקום ובכל זמן.

שאלו את עצמכם שוב- האם אתם באמת סומכים על המטפלת של הילדים/ההורים שלכם? אם אינכם שקטים ב-100%, פיקחו עיניים וצרו קשר עכשיו לייעוץ והכוונה מול אחד מנציגנו.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות