מצלמות מעקב

מצלמות מעקב נועדו לתת פתרונות מעקב לצרכים וגופים שונים כגון:בקרה אחרי המטפל הסיעודי או הבייביסיטר של הילדים ,ישנם גם מקרים בהם נעשה מעקב אחרי בני המשפחה בעת השהייה בבית. מצלמות המעקב פופולריות גם בקרב המגזר העסקי ומאפשרות ניהול מעקב שוטף מרחוק בעסק, בקרה על העובדים ואבטחה מפני גנבים וונדליזם. במאמר הבא אנו נמנה את אפשרויות המעקב הקיימות ואת סוגי המצלמות ונמליץ על הטובות שבהן.

סוגי מצלמות מעקב

בטכנולוגיית מצלמות אבטחה ישנם גם מצלמות המעקב המאפשרות צילום והקלטה באופן סמוי מבלי לעורר חשד. המצלמות מוסלקות במגוון דרכים כגון: גלאי נפח ,גלאי עשן ומתזי מים. מצלמות אלו מחוברות באופן סמוי למכשיר dvr מוסתר ומאפשרות צילום והקלטה רציפה או לפי תנועה. ישנה אופציה נוספת שנקראת מצלמות ip ,מדובר על מצלמות אלחוטיות עם כניסת כרטיס זיכרון ומאפשרות גם כן צילום והקלטה באופן רציף.

מצלמות נטענות ניידות

אופציה זולה יותר של מצלמות מעקב הם המצלמות הנטענות, מדובר על מצלמות המגיעות בתוך אביזרים המצויים בכל בית כגון: שעון שולחני, תמונה, קופסת טישו ועוד, ניתן לחבר כרטיס זכרון ולהקליט באופן רציף, מצלמות אלו זולות באופן ניכר וההתרונות הבולטים שלהן הם העדר התקנה , שימוש קל ונוח , דינמי ניתן לכוון אותו במגע יד, מנגד החסרנות שבהן הם הקלטה לאורך שעות בודדות בלבד לאחר מכן יש צורך בהטענה נוספת ואיכות נמוכה יחסית, אז במידה ואתם זקוקים למערכת זמנית וזולה זו האופציה שיכולה להתאים.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות